کد خبر: 1126809 A

گلایه نماینده مردم همدان وفامنین در مجلس :

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: کارخانه صنایع غذایی «کیوان» همدان با حداکثر ظرفیت خود فعال نشده و همچنان نیمه فعال به کارها ادامه می دهد.

به گزارش ایلنا از همدان حجت الاسلام احمدحسین فلاحی با بیان اینکه توجه به ایجاد اشتغال، رفع مسائل اقتصادی و مشکلات معیشت از اصلی‌ترین اولویت ها در استان همدان است، اظهار کرد: برخی مسائل مانند اشتغال مردم اولویت است و  بحث‌های اشتغال، معیشت و مسائل اقتصادی که گریبانگیر مردم است، جز با تولید حل نمی شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از واحدهای تولیدی مانند کارخانه پنیر قهاوند راه‌اندازی شد، اظهار کرد:‌ برای حل مشکل برخی از واحدهای تولیدی با نیروهای مسلح صحبت شد تا پای کار بیایند که همچنان پیگیری‌ها ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه در برخی از موارد نیز با بنیاد مستضعفان مذاکره کردیم تا برخی از واحدهای تولیدی تعطیل احیا شوند، عنوان کرد: بزرگترین پیگیری، نامه‌ای به دادستان کل کشور برای خلع ید مدیریتی شرکت بزرگ هلدینگ کشوری به نام شرکت «کیوان» بود که با سفر آیت‌الله رئیسی، در مسئولیت ریاست قوه قضائیه مسئله این کارخانه پس از یک سال پیگیری، مورد توجه قرار گرفت.

رئیس مجمع نمایندگان استان همدان با بیان این موضوع ضمن گلایه مندی تصریح کرد: در این سفر قرار شد این شرکت، ظرفیت خود را بالا ببرد اما ظرفیت از ۵۰ نفر به ۷۰ یا قریب به ۱۰۰ نفر رسید و بیشتر نشد، در صورتی که ظرفیت بیش از این است و کار معطل ماند.

 

 

انتهای پیام/
ایجاد اشتغال صنایع غذایی مجلس شورای اسلامی نیروهای مسلح همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر