کد خبر: 1122060 A

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: با تلاش کارکنان دانشگاه علوم پزشکی استان بخش مهمی از فرهنگیان هرمزگان در برابر کرونا واکسینه شده اند.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، علی رئوفی اظهار کرد: نیروی انسانی مهمترین سرمایه ارزشمند هر کشور است و جبران این سرمایه های ارزشمند دشوار است.

وی با اشاره به در پیش بودن ماه مهر، زمان آغاز بازگشایی مدارس، افزود: آموزش حضوری و حضور دانش آموزان در فضای فیزیکی مدارس آثار روانی ارزشمندی دارد که متاسفانه در دو  سال اخیر در پی شیوع کرونا دانش آموزان از مزیت حضور در کلاس ها محروم شده اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تصریح کرد: تلاش های اداره کل آموزش و پرورش استان و اداره کل نوسازی مدارس در تجهیز و آماده سازی مدارس برای حضور دانش آموزان در کلاس درس قابل تقدیر است و امیدواریم با رخت بستن کرونا شرایطی فراهم شود دانش آموزان از نعمت حضور در کلاس درس بجای فضای مجازی بهره مند شوند.

رئوفی با اشاره به واکسیناسیون فرهنگیان استان، عنوان کرد: با تلاش مجموعه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی استان بخش مهمی از فرهنگیان استان هرمزگان واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

وی گفت: آموزش و پرورش با توجه به جایگاهی که در توسعه آموزش در جامعه دارد از نظر تامین منابع مالی نیازمند مساعدت ویژه است که امیدواریم با تداوم حمایت های سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بخشی از این مشکلات مرتفع شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تصریح کرد: اجرای طرح های مرتبط با آموزش مجازی در مدارس در شرایط کرونایی اجتناب ناپذیر است ولی آموزش های عملی و تئوری در پختگی دانش آموزان اهمیت بسزایی دارند و به آموزش های عملی در مدارس بیش از پیش با توجه به خروجی مناسبی که دارد باید توجه کرد.

رئوفی گفت: معلمان الگویی مهم برای دانش آموزان هستند و با وجود شرایط کرونایی ضروری است محیطی فراهم شود معلمان و دانش آموزان حداقل هفته ای یکبار همدیگر را از نزدیک در فضای مدرسه ببینند.

انتهای پیام/
آموزش مجازی اداره کل آموزش و پرورش استان جامعه دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر