کد خبر: 1101943 A

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از گازرسانی به ۲۴ روستای این شهرستان تا یک ماه آینده خبر داد و افزود: گازرسانی به ۱۵ روستای دیگر نیز تا پایان سال پیگیری خواهد شد..

به گزارش ایلنا، محسن صادقیان در سفر به شهرستان بهاباد طرح های حوزه راه، آب و گاز را با حضور مسئولان استانی و شهرستانی مورد بررسی و بازدید میدانی قرار داد و اظهار داشت: در حوزه راه، هشت کیلومتر راه فرعی و روستایی نیز در سه ماه آینده در شهرستان بهاباد به بهره برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: اصلاح تقاطع محور بافق- بهاباد در محدوده روستای پرک و راه روستایی ترکان از جمله راه‌های شهرستان بهاباد است که مورد بازدید میدانی قرار گرفت و در جلسه‌ای با حضور مسئولان اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای مقرر شد این دو پروژه حداکثر در سه ماه آینده به بهره برداری برسد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در خصوص طرح های آبرسانی به ۵۸ روستای شهرستان بهاباد نیز گفت: مقرر شد در یک هفته آینده برنامه ریزی لازم برای فازبندی طرح در تنگل‌های بهدان، فودیج و همیجان انجام و شرکت آب و فاضلاب روستایی برنامه ریزی لازم برای اتمام عملیات آبرسانی به این روستا‌ها را از مهرماه سال جاری انجام دهد.

انتهای پیام/
شرکت آب و فاضلاب گاز مسئولان استانی و شهرستانی یزد برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر