کد خبر: 1100624 A

مدیر موسسه صنعتی گوشت مشهد در جلسه ارائه گزارش ۳ ماهه این مجموعه کشتارگاهی از تلاش و برنامه ریزی برای تکمیل زنجیره تولید و تبدیل شدن به مجتمع کشت و صنعت مدرن خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد ،سیدمجید موسوی در این جلسه که با حضور محمد سنجری مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها و معاون اداری مالی موسسه صنعتی گوشت مشهد برگزار شد، ضمن ارائه عملکرد مالی و میزان تحقق بودجه این شرکت بر اساس برنامه و منشورکاری، گزارش اقدامات این موسسه سه ماهه نخست امسال را در بخش های گوناگون ارائه کرد.

وی افزود: خوشبختانه با تلاش همه کارکنان زحمتکش واحدهای اداری، خطوط ذبح و استحصال و ... عملکرد مالی موسسه صنعتی گوشت مشهد نسبت به بودجه و برنامه پیش بینی شده از شرایط بسیار خوبی برخوردار است.

مدیر واحد کشتارگاهی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با اشاره به اهمیت تکمیل زنجیره تولید موسسه و تبدیل این مجتمع به یک مجموعه کشت و صنعت مدرن گفت: با توجه به تاکید مدیرعامل سازمان همیاری بررسی های تخصصی بیشتر برای تحقق این امر مهم و بهبود خدمات دهی در حوزه تامین گوشت سالم و بهداشتی برای مصرف شهروندان و هم استانی های خراسان رضوی در دستور کار موسسه قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت مناسب موسسه مقرر است روال مطلوب فعلی تا پایان سال نیز ادامه یافته تا شاهد نتایج خوب و موفقیت های بیشتری در حوزه فعالیتها و خدمات مجموعه کشتارگاهی سازمان همیاری باشیم.

انتهای پیام/
بودجه صنعت گوشت مشهد برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر