کد خبر: 1097008 A

عملیات ساخت ۷۲۹ واحد مسکونی برای ایثارگران خراسانی با واگذاری دو هزار و ۵۰۰ قطعه زمین به همین منظور روز سه‌شنبه طی مراسمی با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مشهد آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، معاون رئیس جمهوری در این مراسم گفت: تفاهم‌نامه‌ای در ماه‌های پایانی پارسال بین بنیاد شهید و امور ایثارگران، اداره‌کل راه و شهرسازی و استانداری خراسان رضوی منعقد شد که امروز زمان به نتیجه رسیدن آن تفاهم است.

سعید اوحدی در همین چارچوب به واگذاری دو هزار و ۵۰۰ قطعه زمین برای ساخت مسکن متعلق به ایثارگران در خراسان رضوی اشاره و بیان کرد: این اقدام در سطح دیگر استانهای کشور نیز در حال اجرا است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: علاوه بر آغاز ساخت ۷۲۹ واحد مسکونی در مشهد، امروز کار واگذاری زمین به ایثارگران نیز در شهرهای مختلف این استان آغاز شد.

حجت‌الاسلام حسین معصومی افزود: بر این اساس ۶۰۰ قطعه زمین برای ساخت مسکن در تربت‌حیدریه واگذار شده و ۱۸۰ قطعه زمین در نیشابور، ۱۰۰ قطعه در گناباد و ۱۰۰ قطعه زمین نیز در بجستان آماده واگذاری به ایثارگران شده است.

وی ادامه داد: تملک زمین و واگذاری آن به ایثارگران در دیگر شهرستانهای استان خراسان رضوی از جمله طرقبه‌شاندیز هم تا پایان واگذاری دو هزار و ۵۰۰ قطعه زمین به این عزیزان ادامه دارد.

انتهای پیام/
بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی زمین مسکن مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر