کد خبر: 1096956 A

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان از اجرای طرح راهداری محوری با هدف هم افزایی و بهره‌وری بیشتر از نیروهای راهداری در جاده‌های این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از همدان ، صفر صادقی راد بیان اینکه برای اجرای این طرح ۲۷ اکیپ راهداری در سراسر استان همدان مشغول فعالیت هستند، هدف عمده این طرح را ارتقاء ایمنی راههای ارتباطی استان همدان برشمرد.

وی افزود: طرح راهداری محوری در استان همدان از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شده است و تا پایان فصل کاری ادامه خواهد داشت

صادقی راد بیان کرد: علاوه بر ارتقاء ایمنی محورها، حفظ و نگهداری زیرساخت‌های حمل و نقل جهت افزایش طول عمر و بهره برداری بهینه از ابنیه فنی، علائم و تجهیزات حاشیه راه ها، استفاده از راهکارهای کم هزینه به ویژه در بخش رویه راه‌ها و در نتیجه تردد ایمن و روان از اهداف اجرای این طرح است.

وی ادامه داد: از آغاز این طرح تا ۳۱ خرداد بیش از ۲۶۶ کیلومتر شانه سازی، ۵۳۶ پاکسازی و آزادسازی حریم راه، ۲۷۶ مورد تنقیه و لایروبی دهانه و دستک پلها، ۷۸۱ کیلومتر احیا و خط کشی راهها، ۸۱۷۰۷ متر مکعب ترانشه برداری، ۲۸۹ کیلومتر تسطیح حریم و تعدیل شیب شیروانی، ۲۳۶ کیلومتر تعمیر و اصلاح روشنایی نقطه ای و طولی، رنگ آمیزی ۳۸۰۸ عدد تابلو، ۱۰۲ کیلومتر پاکسازی حریم راه روستایی، ۳۶۱۶۷ متر مکعب ایجاد حفاط خاکی بازدارنده و ۱۲ کیلومتر نصب نیوجرسی انجام شده که از جمله اقدامات راهداری استان همدان در اجرای طرح راهداری محوری بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان یادآور شد: علاوه بر اجرای طرح راهداری محوری در محورهای شریانی استان در محورهای فرعی پرتردد نیز فعالیت‌های مستمر راهداری برای نگهداری و ایمن سازی راه‌ها تداوم دارد.

 

 

انتهای پیام/
استان همدان بهره وری جاده راهداری و حمل و نقل جاده همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر