کد خبر: 1019794 A

در مراسمی با حضور مسئولان شهری؛

۲۴ کودک کار برگزیده جام باشگاه‌های کتابخوانی کشور تقدیر شدند

از ۲۴ کودک کار اصفهان که توانستند در قالب باشگاه کتابخوانی مهر و دوستی، در بین ۲۲ هزار باشگاه کتابخوانی از سراسر کشور، رتبه برگزیده برگزیده ها را کسب کنند، تقدیر شد.

۲۴ کودک کار برگزیده جام باشگاه‌های کتابخوانی کشور تقدیر شدند

به گزارش ایلنا از اصفهان، در این ویژه برنامه، نوید مسائلی مدیر عامل موسسه مردم نهاد طلوع مهرودوستی ضمن تشکر از تلاش بی وقفه کودکان کار تحت پوشش برای کسب این موفقیت، خواستار حمایت بیشتر و کشف استعدادهای کودکان کار شد.

در ادامه دکتر محمدی، رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای شهر اصفهان به موفقیت‌های موثر کودکان کار اشاره و عنوان کرد: کودکان کار باید خودشان را باور کنند و امید است که تلاش ها به گونه ای باشد تا این بچه ها به کودکی خود برگدند و مجبور نباشند کار کنند.

در پایان شهبازی شهردار منطقه ۱۰ اصفهان ضمن ابراز خرسندی از موفقیت کسب شده توسط این کودکان، اظهار داشت: آینده متعلق به شما است، چراکه فعالیت و کار کردن را از کودکی شروع کردید.

تیم شناسایی انجمن طلوع مهر و دوستی به لطف خدا و تلاش نیروهای داوطلب در سال 96 بالغ بر 220 کودک از نقاط مختلف شهر اصفهان را شناسایی کرده و با معرفی به کارگروه های فعال موسسه، موجبات بهبود شرایط زندگی این کودکان را بوجود آورده است.

انتهای پیام/
ایلنا استان اصفهان کودکان کار اصفهان موسسه مردم نهاد طلوع مهرودوستی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر