کد خبر: 554495 A

استاندار اردبیل:

استاندار اردبیل گفت: سند توسعه راهبردی این استان با محوریت اشتغال تدوین و برای هفته آینده آماده می شود.

به گزارش ایلنا، اکبر بهنام جو در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان اردبیل افزود: تمام ظرفیت و قابلیت های اشتغالزایی موجود در استان اردبیل براساس این سند تهیه و مشخص شده و از آن برای رونق اشتغال استفاده خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به تخصیص پنج هزار و 700 میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد اشتغال در استان اردبیل از فرمانداران این استان خواست برای این منظور پروژه های مفیدی را تعریف و آماده و به محض ابلاغ استانی ، این اعتبارهای تخصیص یافته و تسهیلات استانی را جذب کنند.

استاندار  اردبیل که در اولین نشست رسمی خود با مدیران این استان حضور داشت پس از دریافت گزارش های مدیران تعدادی از اداره ها و ارگان های اجرایی این استان از آنان خواست تا از ابتدای هفته آینده ازطریق مکاتبه و نیز حضور مستقیم در تهران برای افزایش اعتبارهای مجموعه خود تلاش کنند و افزود : ما هم برای تحقق این هدف مهم نهایت تلاش را به کار خواهیم گرفت.

رئیس شورای برنامه ریزی و توسعه استان اردبیل همچنین گفت: هر مدیر اجرایی که تا چند ماه باقی‌مانده از امسال برای اعتبارهای عمرانی آن مجموعه با همکاری نمایندگان استان اردبیل در مجلس تلاش کرده و نیز در پیگیری و انجام برنامه ها و کارهای محوله موفق باشد مورد تشویق قرار خواهد گرفت.

 

اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر