خبرگزاری کار ایران

| 06:17   
کد خبر : ۱۳۹۵۱۲۹
در شاخص حمایتی برگزاری تورهای صنعتی انجام شد؛

تحقق 60 درصدی برنامه‌های شرکت شهرک صنعتی اردبیل

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از تحقق ۶۰ درصدی برنامه‌های این شرکت در شاخص حمایتی برگزاری تورهای صنعتی خبر داد.

تحقق 60 درصدی برنامه‌های شرکت شهرک صنعتی اردبیل

به گزارش ایلنا، هاشم علایی ضمن بیان این خبر اظهار داشت: برگزاری تورهای صنعتی از جمله برنامه‌های حمایتی این شرکت برای ارتقاء تکنولوژی و توانمند سازی صاحبان صنایع است که در قالب این برنامه حمایتی، صنعتگران و تولید کنندگان می‌توانند ضمن بازدید از نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و واحدهای تولیدی موفق کشور، به تبادل اطلاعات، تجارب و هم رسانی فناوری بپردازند.

وی از تحقق 60 درصدی برنامه‌های این شرکت در شاخص حمایتی برگزاری تورهای صنعتی خبر داد و افزود: در در پنج ماهه اول سال جاری، 3 تور صنعتی برای واحدهای تولیدی استان برگزار شده است که در قالب این تورهای صنعتی، 62 واحد تولیدی از نمایشگاه‌ها و واحدهای موفق کشور بازدید کرده‌اند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: استفاده از تجربیات واحدهای موفق و خلاق و همچنین مشورت و رایزنی می‌تواند طرح و ایده نو ایجاد کند و باعث پیشرفت و موفقیت یک واحد تولیدی شود که به همین علت، تورهای صنعتی ابزار بسیار مهمی در این مسیر محسوب می‌شوند.

علایی در پایان ابراز امیدواری کرد تا با اجرای چنین برنامه‌های حمایتی بتوان در پیشبرد اهداف شرکت شهرک‌های صنعتی که همان حمایت از واحدهای تولیدی است عملکرد مثبتی داشت و در بهبود عملکرد آنان به جهت استفاده از تجربیات سایر تولید کنندگان نیز موثر واقع شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز