خبرگزاری کار ایران

| 10:44   
کد خبر : ۱۳۹۱۳۹۹
فرماندار اردبیل خبرداد؛

بهره برداری از 90 طرح و پروژه با اعتبار ۲هزار و۷۷ میلیارد تومان در اردبیل

فرماندار اردبیل گفت: همزمان با هفته دولت ۹۰ طرح و پروژه با اعتبار ۲ هزار و۷۷ میلیارد تومان در شهرستان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد.

بهره برداری از 90 طرح و پروژه با اعتبار ۲هزار و۷۷ میلیارد تومان در اردبیل

به گزارش ایلنا، سید محمد اعتماد اعجازی گفت: همزمان با هفته دولت ۹۰طرح و پروژه با اعتبار ۲هزار و ۷۷ میلیارد تومان در شهرستان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد. به طوری که  با افتتاح این طرح‌ها و پروژه‌ها برای ۴۷۳ نفر در شهرستان اردبیل  اشتغالزایی می‌شود.

فرماندار اردبیل اضافه کرد: طرح‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی  که به مناسبت هفته دولت اجرایی می‌شود پانزده مورد بوده که در این راستا ۷۷۰میلیارد تومان اعتبار هزینه شده که برای ۴۷۳ نفر هم شغل ایجاد شده است.

وی ادامه داد: همزمان با هفته دولت ۶۹ پروژه عمرانی و زیربنایی و عمران شهری و روستایی در شهرستان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد که ارزش اعتباری این پروژه‌ها  ۷۵۹ میلیارد تومان است.

اعتماد اعجازی از صدور ۲ هزار و ۹۵۰ فقره سند مالکیت تک برگی الکترونیکی برای صاحبان اراضی کشاورزی در شهرستان اردبیل خبر داد و گفت: مساحت اراضی که سند تک برگ برای آن صادر شده ۱۲۱ هزار و ۴۳هکتار است.

به گفته وی همزمان با هفته دولت عملیات اجرایی شش پروژه عمرانی و زیربنایی و عمران شهری و روستایی در شهرستان اردبیل آغاز می‌شود که ارزش اعتباری این پروژه‌ها ۵۴۸ میلیارد تومان است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز