کد خبر: 236412 A

این دوره بصورت کارگاهی با موضوعات بحثو بررسی پیرامون ادبیات عامه‌پسند ایرانی، بررسی کتب و ناشران کودک و نوجوان و آسیب‌شناسی آن، آشنایی با ساختار رمان و رمان‌های خارجی، معرفی بهترین ترجمه‌های قرآن کریم موجود در نشر کشور برگزار می‌شود.

مدیرکل منابع نهاد کتابخانه های عمومی کشور از برگزاری سومین دوره آموزشی «مشاوره کتابدار» ویژه کتابداران چهار استان کشور در استان مازندران خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی رمضانی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: این دوره به مدت ۴ روز از دوشنبه تا پنج‌شنبه هفته جاری با حضور ۱۵۰ نفر از کتابداران استان‌های مازندران، گلستان، خراسان شمالی و سمنان به میزبانی استان مازندران در شهر ساری برگزار می‌شود.

به گفته او؛ این دوره به صورت کارگاهی با موضوعات بحثو بررسی پیرامون ادبیات عامه‌پسند ایرانی، بررسی کتب و ناشران کودک و نوجوان و آسیب‌شناسی آن، آشنایی با ساختار رمان و رمان‌های خارجی، معرفی بهترین ترجمه‌های قرآن کریم موجود در نشر کشور، و موضوع جذب و جلب مخاطب با سؤال محوری «چرا یک نفر باید بخواهد برای بار دوم به کتابخانه بیاید؟!» برگزار می‌شود.

وی همچنین اضافه کرد: حضور کتابداران به شرط تعطیل نشدن کتابخانه‌هاست و به همین دلیل برای کتابدارانی که امکان شرکت در دوره را پیدا نمی‌کنند تمهیداتی اندیشیده شده است.

مراسم اختتامیه سومین دوره آموزشی «مشاوره کتابدار» با حضور معاونان محترم نهاد در روز پنج‌شنبه یازدهم دیماه برگزار و به شرکت‌کنندگان گواهی‌نامه معتبر آموزشی ارائه می‌شود.

کتابخانه های عمومی کشور سومین دوره آموزشی «مشاوره کتابدار»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر