کد خبر: 211986 A

مشاهیر پاسخی است به رویاهای گروه سنی چهارم، پنجم و ششم ابتدایی و گزیده‌ای از میان عقاید، کتاب‌ها و نظریه‌هایی که درباره‌ی مشاهیر ایران نوشته‌ شده است.

مجموعه‌ی کتاب‌ «سفرهای پر ماجرای داری وناری» نوشته‌ی ابوالقاسم فیض‌آبادی در ۱۲ جلد توسط نشر نخستین منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ این مجموعه پاسخی است به رویاهای شما و گزیده‌ای است از میان عقاید، کتاب‌ها و نظریه‌هایی که درباره‌ی این مشاهیر نوشته‌ شده است که برای گروه سنی چهارم، پنجم و ششم ابتدایی مناسب است و هریک از این کتاب‌ها ۳۰۰۰ تومان قیمت دارد.

در پشت جلد کتاب‌ها توضیحی راجع به این مجموعه می‌خوانیم: «ناری ۱۰ سال دارد و برادر او داری، دوازده ساله است. این دو عاشق مطالعه هستند و وقت آزادشان را با خواندن کتاب‌های علمی و تاریخی می‌گذرانند. بچه‌ها با سفر به روستا، در زیرزمین خانه‌ی مادربزرگشان، صندوقی چوبی دیدند که در آن چند کتاب قدیمی بود. در یکی از کتاب‌ها خواندند که می ‌توانند به سفرهای دور بروند و با اندیشمندان و مشاهیر ایران دیدار کنند.»

این مجموعه شامل عناوین: دیداری شگفت با ناصر خسرو(استاد سفر)، بزرگمهر حکیم(استاد اخلاق)، عطار نیشابوری(عارف شیرین سخن)، مولانا(جلال‌الدین مولوی)، ابوریحان بیرونی، محمدبن موسی خوارزمی، سعدی شیرازی، شیخ بهایی، ابوالقاسم فردوسی(سلطان سخن)، حکیم عمرخیام، زکریای رازی و ابوعلی سینا است.

نشر نخستین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر