کد خبر: 82933 A

نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر (عج) قزوین:

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر (عج) رویکرد جدید بسیج سازندگی را در جنگ اقتصادی، تولید‌محوری به جای خدمات‌محوری عنوان کرد.

ایلنا: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر (عج) گفت: رویکرد جدید بسیج سازندگی در جنگ اقتصادی، تولید‌محوری به جای خدمات‌محوری است.

به گزارش ایلنا از قزوین، حجت‌الاسلام اسدالله رضوانی در دیدار با مسئولان بسیج سازندگی استان قزوین اظهار داشت: باید با ترویج، آموزش و نمونه‌سازی برای کارهای مولد بین مردم و روستاها اقدام کرد تا با ثروتمند کردن آن‌ها، روستائیان مشکلات خود را حل کنند و بسیج سازندگی مواردی همچون مسجد را که نقش متفاوتی دارد، مد نظر قرار دهد.

رضوانی با اشاره به نقش تسریع‌کننده بسیج سازندگی در خدمات تولیدمحور ادامه داد: خدمت بی‌منت نعمتی است که خداوند نصیب هر کسی نمی‌کند و امروز جهادگران بسیجی باید قدر این نعمت را که خداوند به آن‌ها عطا کرده است، بیش از پیش بدانند.

وی عنوان کرد: اصلی‌ترین هدف بسیج سازندگی در برگزاری اردوهای هجرت احیای ارزش‌های جهادی و فرهنگی و ایجاد شور و نشاط در جوانان، همزمان با انجام کارهای عام‌المنفعه است.

این مسئول با اشاره به تأکید بر عدالت‌گستری و محرومیت‌زدایی در کلام امام راحل (ره) افزود: امام خمینی (ره) بارها فرمودند که من یک موی کوخ‌نشینان را هرگز به کاخ‌نشینان نمی‌دهم و این جمله ایشان هنوز پس از 27 سال در ذهن مستضعفان نقش بسته است.

رضوانی با بیان اینکه به برکت نهادهای انقلابی و به ویژه جهاد سازندگی شیرینی انقلاب اسلامی در کام روستائیان و محرومان ریخته شد، تصریح کرد: تأکید رهبر معظم انقلاب در جمع مسئولان بسیج بر اهتمام در طرح‌های جهادی در عرصه سازندگی کشور و استفاده از جوانان پرنشاط در این زمینه، در راستای ضرورت بازسازی و بازخوانی این تفکر فراموش شده انقلابی است.

وی، اردوهای جهادی هجرت سه را فصل تازه‌ای در عرصه کار و تلاش با روح و روش انقلابی دانست و تأکید کرد: غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان، کمک به آبادانی و رفع محرومیت در کشور، آشنا کردن جوانان با محیط کار با توجه به شور و نشاط جوانی، گامی مؤثر و تازه در احیای اندیشه محسوب می‌شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر (عج) ادامه داد: بسیج سازندگی میدان کار ارزشمند و بی‌نظیری است که فعالیت‌های آن آثار زیادی همچون تقویت اتحاد مردم و نظام، خودسازی جوانان و کمتر شدن هزینه‌ها را در پی دارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر (عج) قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر