کد خبر: 82894 A

عضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان البرز:

چطور ممكن است با وجود موافقت وزیر کار و مدیر عامل و اعضای هیات مدیره و هیات امنای تامین اجتماعی، مشاور رئیس جمهور و معاونت مستمری‌های سازمان برای پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان، فقط یک فرد در هیات امنا سازمان مانع اجرای پرداخت افزایش حقوق کارگران شده است.

ایلنا: عضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان شهرستان البرز  استان قزوین گفت: کانون عالی بازنشستگان هر چه سریع‌تر باید تکلیف نهایی خود را با افزایش حقوق و سایر مطالبات و مشکلات بازنشستگان مشخص کند.

به گزارش ایلنا از قزوین؛ «عیدعلی کریمی» در انتقاد به سخنان اخیر رئیس کانون عالی بازنشستگان كه  مخالفت یکی از اعضای هیئت امنای تامین اجتماعی را عامل به تعویق افتادن افزایش حقوق بازنشستگان در سال جاری عنوان كرده بود، افزود: وظیفه کانون عالی بازنشستگان است كه در مقابل مواضعی که برخی اشخاص در هیئت امنا دارند ایستادگی كند و مقابله با این افراد را به گلایه‌های رسانه‌ای محدود نكند.

وی با اشاره به مصوبه افزایش ۲۵ درصدی حقوق مستمری بگیران، پرسید: چطور ممكن است با وجود موافقت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، و مدیر عامل و اعضای هیات مدیره و هیات امنای تامین اجتماعی، مشاور رئیس جمهور و همچنین آمادگی معاونت مستمری‌های سازمان برای پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان، فقط یک فرد در هیات امنا سازمان مانع اجرای پرداخت افزایش حقوق کارگران شده است.

دبیر اجرایی خانه کارگر استان قزوین با بیان اینکه کانون عالی باید هر چه سریع‌تر نسبت به مواضع این اشخاص عکس العمل نشان دهد، افزود: اگر رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی نمی‌تواند نسبت به احقاق حقوق بازنشستگان اقداماتی را انجام دهد و احساس عجز و ناتوانی می‌کند، باید ضعف خود را بپذیرد و از این سمت استعفا دهد.

عید علی کریمی دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین کارگران بازنشسته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر