کد خبر: 82206 A

مسوول كمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات قزوین:

رسانه‌های جمعی قزوین بویژه صدا و سیمای مركز قزوین و منابع و ابزارهای اطلاع رسانی برای تحقق و خلق حماسه سیاسی در انتخابات شاهكار كردند كه این عملكرد آنها شایسته تقدیر است.

ایلنا: مسوول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان قزوین گفت: رسانه‌های جمعی قزوین به ویژه صدا و سیمای مرکز قزوین و منابع و ابزارهای اطلاع رسانی برای تحقق و خلق حماسه سیاسی در انتخابات شاهکار کردند که این عملکرد آن‌ها شایسته تقدیر است.
به گزارش ایلنا از قزوین؛ هادی صادق دقیقی با اشاره به نقش و اهمیت رسانه‌های جمعی در انتخابات اخیر بیان داشت: عوامل و عناصر زیادی در تحقق مشارکت حداکثری و شور انتخاباتی نقش داشتند که جایگاه و نقش رسانه‌ها در این میان وی‍ژه می‌باشد.

وی افزود: رسانه‌های جمعی استان از شش ماه قبل به صورت متناوب و از سه ماه قبل به شکل مستمر و فعالانه در زمینه انتخابات اقدام به تحلیل و تهیه گزارش و اطلاع رسانی از فعالیت‌ها و تحرکات انتخاباتی کردن که در نوع خود کم نظیر بود و قابل ستایش و تقدیر می‌باشد.

هادی صادق دقیقی استفرار بخش سیما و همچنین صدای مرکز قزوین در ستاد انتخابات استان را برای اولین حرکتی مثبت و شایسته عنوان و افزود: صدا و سیمای مرکز قزوین با اطلاع رسانی به موقع از روند اجرای برگزاری انتخابات نقش بسزایی در خلق حماسه سیاسی داشته است که جا دارد از مدیر کل و همکاران خدوم و پرتلاش این رسانه فراگیر تقدیر و تشکر نماییم.

مسوول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان از مشارکت ۸۰ درصدی مردم استان در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در استان قزوین خبر داد و در ادامه گفت: مشارکت قزوینی‌ها در انتخابات ۸ درصد بیشتراز میانگین کشوری بود که از نقش رسانه‌ها در تحقق این هدف نباید غفلت کرد.

وی در پایان نظارت، اطلاع‌رسانی و مطالبه خواسته‌ها و پیگیری شعار‌ها و برنامه‌های منتخبین ملت در دو عرصه ریاست جمهوری و شورا‌ها را از مهم‌ترین و اصلیترین وظایف رسانه‌ها ذکر کرد که باید با جدیت مورد توجه قرار بگیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر