کد خبر: 3099 A

ویژه برنامه‌های هفته بزرگداشت «قزوین» از امروز 9 شهریور ماه همزمان با سالروز پایتخت شدن شهر قزوین در دوره صفویه در این شهر كلید خورد.

قزوین - ایلنا: اجرای ویژه برنامه‌های هفته بزرگداشت «قزوین» در روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه  از امروز 9 شهریور ماه همزمان با سالروز پایتخت شدن شهر قزوین در دوره صفویه در این شهر توسط مدیریت شهری قزوین كلید خورد.

به گزارش ایلنا و به نقل از دبیرخانه بزرگداشت روز قزوین؛ امروز بعدازظهر 5 نمایشگاه در مجموعه تاریخی سرای سعدالسلطنه پذیرایی علاقمندان خود به مناسبت بزرگداشت روز قزوین خواهند بود.

نمایشگاه‌های صنایع دستی ایران و ملل، شیرینی های سنتی ایران، اختراعات قزوینی‌ها، فرصت های سرمایه گذاری و عكس از امروز تا 16 شهریورماه با حضور مسوولان استانی آغاز به كار خواهد كرد.

بر اساس این گزارش، امروز بعدازظهر ساعت 17 مراسم افتتاحیه مسابقات جام محلات در رشته‌های فوتبال، والیبال، دومیدانی، دوچرخه سواری و اسكیت در ورزشگاه معلم با حضور مسوولان شهری و استانی برگزار  خواهد شد.

در این هفته محلات شهر قزوین در رشته‌های فوتبال، والیبال، دومیدانی، دوچرخه سواری و اسكیت ادامه تا پایان این هفته به رقابت می‌پردازند.

در این گزارش آمده است، همایش پیاده‌روی در پایتخت پیاده‌روی جهان از ساعت 6 صبح جمعه 10 شهریور ماه برگزار می‌شود و شهروندان باید مسیر دانشگاه آزاد اسلامی تا بوستان باراجین را پیاده طی کنند و در این همایش جوایزی از قبیل دو دستگاه اتومبیل پراید، کمک هزینه سفرهای زیارتی، دوچرخه، لوازم خانگی و ورزشی به برندگان در قرعه کشی، اهداء می شود.

همچنین روز شنبه از ساعت 8 صبح تا 17 همایش گردشگری مذهبی با حضور مدیران میراث فرهنگی و فعالان حوزه گردشگری در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی استان قزوین برگزار می شود.

روز قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر