کد خبر: 22932 A

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین:

نزدیک 70 درصد از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین را بانوان تشکیل می دهند./ 60 درصد از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در روستاها و 40 درصد نیز در شهر ها ساکن هستند.

ایلنا- قزوین: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین گفت: نزدیک 70 درصد از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد را بانوان تشکیل می دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا ازقزوین؛ هدایت صفری در گفتگو با خبرنگاران ضمن تشریح عملکرد و فعالیت های کمیته امداد استان قزوین در راستای توانمند سازی اقتصادی و فرهنگی مددجویان تحت حمایت افزود: خدمات و بسته های حمایتی که امروز کمیته امداد به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند ارائه می دهد، متناسب با نیاز خانواده ها همراه با پیوست فرهنگی است.

وی با بیان اینکه قریب 50 هزار نفر بصورت دائم و 45 هزار نفر ازاقشار نیازمند از تسهیلات این نهاد برخودار می باشند تصریح کرد: 60 درصد از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در روستاها و 40 درصد نیز در شهر ها ساکن هستند و این آمار بیانگر آنست که این نهاد توجه و اهتمام بیشتری به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته دارد.

وی هدف از برگزاری همایش ارتقاء سلامت زنان سرپرست خانوار تحت حمایت را بهره گیری از تجارب سایر دستگاه های اجرایی و جذب و هماهنگ کردن آنها با نگرش و رویکرد کمیته امداد و همچنین پرهیز از موازی کاری سازمان ها اعلام کرد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین هدایت صفری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر