کد خبر: 9201 A

عملیات اجرایی مجموعه تفریحی گردشگری هفت‌برم شیراز به‌عنوان یکی از مناطق نمونه گردشگری مصوب هیات دولت، آغاز شد.

ایلنا - شیراز: عملیات اجرایی مجموعه تفریحی گردشگری هفت‌برم شیراز به‌عنوان یکی از مناطق نمونه گردشگری مصوب هیات دولت، آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا ازشیراز، مدیر عامل شرکت توسعه گردشگری فارس در مراسم آغاز عملیات اجرایی این پروژه گردشگری، گفت: هم اکنون قرارداد ۴۵ پروژه با سرمایه گذاران منعقد و ۱۵ بسته سرمایه‌گذاری نیز برای معرفی آماده شده است.

احمدرضا نقیب‌زاده نیل به اهداف توسعه فارس را نیازمند توجه ویژه به سرمایه‌گذاری خصوصا در بخش‌گردشگری دانست و گفت: شرکت توسعه گردشگری فارس تلاش خود را در مسیر مهیا کردن بسترهای سرمایه گذاری منطبق با سیاست‌های تدوین شده، معطوف به اهداف بلند کرده است.

وی منطقه نمونه گردشگری هفت برم را از بزرگ‌ترین پروژه‌های گردشگری نامید که با سرمایه گذاری بخش خصوصی در قالب شرکت تعاونی اجرایی شده است و گفت: این پروژه توسط شرکت تعاون سرمایه گذاری شده و بی‌شک فارس در راستای نیل به اهداف اقتصادی نیاز به اجرای چنین پروژه‌هایی دارد.

رییس هیات مدیره شرکت تعاونی سرمایه‌گذاری و توسعه گردشگری هفت‌برم نیز گفت: درخواست مجوز برای ساخت این پروژه سال ۸۶ آغاز و سال ۸۹ موافقت‌نامه لازم صادر شد.

احمد کشتکاران ادامه داد: اگر اخذ مجوزهای لازم زمان‌بر نبود، امکان سرمایه‌گذاری و توسعه سرمایه‌گذاری‌ها نیز بیشتر و گسترده‌تر بود.

گفتنی است، ‌مجموعه گردشگری هفت‌برم در زمینی به وسعت ۴۸ هکتار و با پیش‌بینی ۴۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری، احداث می‌شود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر