کد خبر: 82439 A

شهردار شیراز پس از مشخص شدن اعضای شورای چهارم؛

شورای چهارم شهر شیراز این ظرفیت و توان را در ابعاد مختلف دارد كه شهرداری و سایر دستگاه‌های خدمت‌رسان را با قدرت و سرعت بیشتری در جهت اهداف بلند سومین حرم اهل‌بیت(ع) هماهنگ‌ و همدل كند.

شیراز- ایلنا: شهردار شیراز پس از مشخص شدن آرای نهایی شورای اسلامی این كلان‌شهر و بیان اینكه حضور افرادی شاخص، متعهد و دارای تخصص‌های مختلف در این دوره هستیم، گفت: این شورا با توجه به ظرفیت هریك از اعضا، می‌تواند پارلمان محلی را محقق كند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، علی‌رضا پاك‌فطرت با تبریك به تمام افرادیكه موفق به كسب اعتماد و رای مردم در این دوره انتخابات شوراها شده‌اند، گفت: مردم با حضور حماسی خود و لبیك به مقام معظم رهبری و انتخاب افرادی اصلح برای حضور در شورای شهر شیراز، فهم و درك خود را نشان دادند و در واقع مردم برنده اصلی هستند.

وی گفت: شورای چهارم شهر شیراز این ظرفیت و توان را در ابعاد مختلف دارد كه شهرداری و سایر دستگاه‌های خدمت‌رسان را با قدرت و سرعت بیشتری در جهت اهداف بلند سومین حرم اهل‌بیت(ع) هماهنگ‌ و همدل كند.

شهردار شیراز با تصریح اینكه در شورای چهارم در این كلان‌شهر، بی‌تردید مقتدرتر و توانمندتر از گذشته عمل خواهد كرد، گفت: برای داشتن پارلمان محلی باید ظرفیت‌ها و زیرساخت‌هایی را فراهم كنیم كه مهمترین آنها، داشتن شورایی مقتدر و توانمند است.

وی با بیان اینكه شورای سوم زمینه‌ساز آغاز تحولی بنیادین در شیراز بوده است، گفت: شورای سوم در افزایش بودجه شهرداری و تصویب طرح‌هایی كلان و تاثیرگذار، شجاعانه، عالمانه و با تعهد عمل و زمینه‌ای فراهم كرد تا شیراز با سرعت به سمت شهری مطلوب، توسعه‌یافته و متفاوت حركت كند.

شهردار با تاكید براینكه، شیراز شهری چند بعدی است، گفت: شیراز یك شهر جهانی است،‌ داشته‌های این شهر در زمینه‌های فرهنگی، ادبی، هنری، تاریخی، مذهبی، علمی و پزشكی و حتی علوم جدید، آن را در جایگاهی ویژه قرار داده است.

وی با اشاره به بودجه یك هزار و 500 میلیارد تومانی شهرداری شیراز در سال 92، گفت: امیدواریم كه در آینده ضمن تسریع فعالیت‌های آغاز شده در ابعاد مختلف، شاهد برداشته شدن گام‌هایی بلندتر از قبل به سمت تعالی و توسعه باشیم.

پاك‌فطرت تاكید كرد: بی‌تردید در ادامه روند توسعه شیراز همچنان باید تداوم توسعه حرم حضرت شاهچراغ(ع)، مركز ثقل همه حركت‌ها و فعالیت‌ها باشد، این مهم چه به لحاظ معنوی چه به عنوان یك ضرورت، اهمیت بسیار بالایی داشته و دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر