کد خبر: 82301 A

معاون اموراستان‌ای حزب اعتدال و توسعه:

مشکلات و دغدغه‌های مردم همواره مورد توجه دکتر روحانی و همفکران و همکاران وی بوده است اما باید توجه داشت که برای حل تمامی این دغدغه‌هابه زمان نیز نیاز است.

شیراز- ایلنا: معاون اموراستان‌های حزب اعتدال و توسعه با تقدیر ازخلق حماسه سیاسی مردم در ۲۴ خرداد، گفت: یکی از بزرگ‌ترین پیام‌های انتخابات (نه) گفتن به افراط و تفریط بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، محسن راجی اسدآبادی اتفاق خوشایند ۲۴ خرداد رااوج شعورسیاسی وبلوغ فرهنگی مردم ایران اسلامی نامید و ادامه داد: زیبایی این حماسه در این نکته بود که مردم بدون اینکه اسیر احساسات خود شوند بی‌صدا و آرام در یک حرکت مدنی به پای صندوق‌های رای رفتند و تنها نام نامزد مورد نظر خود را روی برگه انتخابات نوشتند.

وی ادامه داد: دکتر روحانی با نیاز سنجی مناسب از جامعه کنونی، اعتدال را نیاز جدی کشور دانست و مردم نیز بادرک صحیح از این قضیه به میانه روی و اعتدال رای مثبت دادند.

راجی سخنوری، دامنه گسترده اطلاعات، جهان شمولی وفراجناحی بودن روحانی را ازعوامل افزایش محبویت وی درعرصه انتخابات عنوان کردو افزود: حمایت‌های بزرگان اصلاحات نیز درافزایش محبوبیت وی تاثیرگذار بوده است.

وی تجمیع فاکتورهای مثبت مورد خاص مردم را در شخصیت وگفتمان حسن روحانی، عاملی برای حمایت بزرگانی چون آیت الله هاشمی و سید محمد خاتمی از وی دانست و افزود: روحانی حرف‌هایی را می‌زند که جامعه به شدت به آن‌ها نیاز دارند.

معاون اموراستان‌های حزب اعتدال و توسعه در عین حال افزود: مشکلات و دغدغه‌های مردم همواره مورد توجه دکتر روحانی و همفکران و همکاران وی بوده است اما باید توجه داشت که برای حل تمامی این دغدغه‌ها به زمان نیز نیاز است.

راجی ابراز امیدواری كرد با ایجاد موجی از امید و وحدت و همبستگی ملی که در جامعه قابل احساس است مشکلات کنونی هرچه سریع‌تر مرتفع گردد ومردم نجیب و پاک ایران سختی‌های کنونی اقتصادی را هرچه سریع‌تر پشت سر بگذارند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر