کد خبر: 4837 A

استاندار فارس:

به‌زودی تغییر و تحولات گسترده‌ای در سطح مدیریت‌های اداره‌های استان را شاهد خواهیم بود.

شیراز - ایلنا: در حالیکه در چندروز اخیر شایعاتی مبنی بر تغییر مدیریت ارشد فارس به گوش می‌رسد، استاندار فارس با تکذیب این شایعات، گفت: مدیریت استان دارای ثبات کامل بوده و هیچ تغییری نخواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا ازشیراز، حسین صادق‌عابدین ظهر چهارشنبه در حاشیه جشنواره سراسرس نشریه‌نگاری امام‌رضا (ع) در شیراز، افزود: رغبتی ندارم که به این مسایل بپردازم اما مطمئن باشید که ثبات مدیریتی در مدیریت ارشد استان وجود دارد. وی بااشاره به این نکته که سایت‌های غیررسمی اقدام به انتشار اخبار کذبی در این خصوص می‌کنند خاطرنشان کرد: انتشار دهندگان این اخبار عده‌ای بیکار هستند که بنا داریم آنان را سرکار بگذاریم.

استاندار فارس با بیان اینکه ریشه انتشار این اخبار را یافته و برای او انتشار دهندگان و اهدافشان مشخص شده است، گفت: هیچ تمایلی ندارم که به این موضوع بپردازم. صادق‌عابدین با تاکید بر این نکته که قرارنیست از استانداری فارس برودافزود: به‌زودی تغییر و تحولات گسترده‌ای در سطح مدیریت‌های اداره‌های استان را شاهد خواهیم بود.

جشنواره نشریه‌نگاری سراسری به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس با حضور شرکت کنندگانی از سراسر کشور امروز در شیراز برگزار شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر