کد خبر: 39933 A

َفرمانده نیروی انتظامی فارس:

ماموران با انجام یک‌رشته اقدامات اطلاعاتی و استفاده از روش‌های علمی کشف جرم، موفق شدند هویت سارقان را که سه نفر بودند مشخص کنند.

شیراز - ایلنا: اظهار داشت: فرمانده نیروی انتظامی استان فارس گفت: در تابستان سال جاری دو سارق مسلح اقدام به سرقت یک بانک در شهر کنارتخته از توابع شهرستان کازرون کردند و پس از سرقت متواری می‌شوند.

به گزارش ایلنا از شیراز، سیروس سجادیان ادامه داد: موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان کازرون قرار گرفت و در تحقیقات اولیه مشخص شد دو سارق مسلح با سر و صورت پوشیده با استفاده از یک سلاح کلاش وارد بانک شده و پس از شلیک چند تیر هوایی و ایجاد رعب و وحشت، ۱۳۸ میلیون ریال وجه نقد را سرقت کرده و متواری شده‌اند.

وی گفت: تیمی متشکل از کارآگاهان و ماموران مجرب آگاهی و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی آن شهرستان تشکیل و با هدایت فرمانده انتظامی کازرون، عملیات شناسایی و دستگیری سارقان مسلح کلید خورد.

سجادیان عنوان کرد: ماموران با انجام یک‌رشته اقدامات اطلاعاتی و استفاده از روش‌های علمی کشف جرم، موفق شدند هویت سارقان را که سه نفر بودند مشخص کنند.

وی گفت: در اقدامات اطلاعاتی، ‌انتظامی و عملیاتی ماموران انتظامی شهرستان کازرون موفق شدند در یک عملیات ضربتی دو نفر از سارقان به‌ نام‌های «ن – ح»، ۲۴ ساله و «م – ح»، ۲۱ ساله را که در کنارتخته مخفی شده بودند، دستگر کنند.

فرمانده انتظامی فارس تصریح کرد: در ادامه تحقیقات ماموران متوجه شدند همدست دیگر سارقان به‌نام «ه – گ»، ۲۲ ساله در منزل یکی از برادرانش واقع در شیراز مخفی شده است.

سجادیان اضافه کرد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان کازرون هفته گذشته با اخذ نیابت قضایی به شیراز عزیمت و در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی سارق مسلح متواری را نیز دستگیر کردند.

وی ادامه داد: در تحقیقات انجام‌شده از سارقان مسلح دستگیر‌شده سرقت مسلحانه بانک کنارتخته، مشخص شد كه یکی از آنان «ه – گ» دارای یک سرقت مسلحانه طلافروشی از شهرستان سمیرم استان اصفهان، و در تعقیب مراجع قضایی است.

فرمانده انتظامی فارس به کسانی که به انگیزه کسب سود مالی موجب برهم‌زدن نظم، ‌ امنیت و آسایش شهروندان می‌شوند هشدار داد و گفت: کارکنان فرماندهی انتظامی فارس با استفاده از روش‌های عملی کشف جرم آن‌ها را دستگیر و تحویل مقام قضایی می‌دهند تا با اشد مجازات با آنان برخورد شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر