کد خبر: 39873 A

داور جوان و بین‌المللی کاراته استان فارس، از سوی فدارسیون کاراته جمهوری اسلامی برای قضاوت در هفته پایانی لیگ جوانه‌ها، آینده سازان، بر‌تر و سوپر لیگ انتخاب شد.

شیراز-ایلنا: محمد‌جواد شلتوک‌کار، داور جوان و بین المللی کاراته استان فارس، از سوی فدارسیون کاراته جمهوری اسلامی برای قضاوت در هفته پایانی لیگ جوانه‌ها، آینده‌سازان، بر‌تر و سوپر لیگ انتخاب شد.

به گزارش ایلنا از شیراز، رییس کمیته داوران فدراسیون کاراته با اعلام این خبر، افزود: قضاوت هفته پایانی دیدارهای لیگ کاراته باشگاه‌های کشور را - که روز جمعه ششم بهمن ماه در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار می‌شود - داوران برجسته کشور بر عهده دارند.

جواد سلیمی دربارهة داوران هفته آخر لیگ‌های کاراته افزود: هفته پایانی لیگ‌های کاراته از حساسیت بالایی برخوردار است و تکلیف تیم‌ها مشخص می‌گردد ما هم بر همین اساس از بهترین داوران برای قضاوت در مسابقات دعوت می‌کنیم که مانند هفته‌های گذشته داوری‌های خوبی را در لیگ شاهد باشیم.

براساس این گزارش، محمدجواد شلتوک‌کار که از داوران جوان و آینده دار کاراته کشور است به عنوان نماینده جامعه داوری فارس در هفته پایانی لیگ حضور خواهد یافت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر