کد خبر: 83089 A

فرمانده ناجا در سمنان اظهار داشت؛

فرمانده ناجا در سمنان، با اشاره به اینکه هیچ حاشیه امنیتی در میتینگ‌های انتخاباتی پیش نیامد، تاکید کرد: انتخابات 24 خرداد، امن‌ترین انتخابات تاریخ انقلاب اسلامی بود.

ایلنا: سردار اسماعیل احمدی مقدم با حضور در فرماندهی انتظامی استان سمنان، توفیقات نظام در خلق حماسه سیاسی و خلع سلاح دشمنان را بزرگترین برکت ماه شعبان برای کشورمان عنوان کرد.

به گزارش ایلنا تز سمنان، سردار احمدی مقدم، با اشاره به نامگذاری هوشمندانه امسال از سوی مقام معظم رهبری به "حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی" تاکید کرد: دشمنان به دنبال ایجاد شکاف های عمیق و اختلاف بین اجزای حاکمیت و توده مردم بودند.

وی با بیان اینکه دشمن تلاش گسترده ای برای دور کردن مردم از صندوق‌های رای انجام داد، خاطرنشان کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات، تمام دسیسه‌های دشمنان را به یاس و ناامیدی تبدیل کرد.

فرمانده ناجا به رفتارهای دوگانه سردمداران نظام سلطه در عرصه های گوناگون جهانی اشاره و خاطرنشان کرد: آزادانه‌ترین انتخابات در ایران برگزار شد و همه مردم ما و جهانیان به معیارهای چندگانه غرب در برخورد با انقلاب اسلامی پی بردند.

سردار احمدی مقدم، انتخابات را بالاترین مشق مردم سالاری در جمهوری اسلامی خواند و گفت: شکست خورده اصلی انتخابات، دشمنان انقلاب هستند.

وی، پیروز اصلی انتخابات را مردم دانست و با تبریک به منتخب مردم، اظهارداشت: خوشبختانه آقای روحانی در تمام اظهارنظرها، بر مواضع اصولی نظام پافشاری کردند.

فرمانده ناجا در بخش دیگری از سخنانش، پیروزی تیم ملی فوتبال در برابر کره جنوبی و راهیابی به جام جهانی را تبریک گفت و افزود: این برد، بدترین سیلی به کسی بود که به ملت ایران توهین کرد.

احمدی مقدم در بخش دیگری از سخنانش به مهمترین دستاورد همه دستگاه‌های امنیتی و انتظامی کشور اشاره و سال 91 را از امن‌ترین سال‌های کشور خواند و ادامه داد: در تمام شاخص‌ها، مثبت ترین آمار را در خرداد ماه امسال داشتیم.

به گفته سردار احمدی مقدم، هیچ حاشیه امنیتی در میتینگ‌های تبلیغاتی پیش نیامد و انتخابات 24 خرداد، امن‌ترین انتخابات طول تاریخ انقلاب اسلامی بود.

وی، اظهارداشت: باید سجده شکر بجا بیاوریم که همه به قانون احترام گذاشتند و کمال همکاری با ناجا را داشتند.

سردار احمدی مقدم،در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که اولویت دولت آینده در خصوص مسایل امنیتی را در چه می‌بینید؟ گفت: توجه به مرزها در دولت نهم و دهم بسیار مناسب بود و با توجه به اشراف آقای دکتر روحانی به مسایل امنیتی و انتظامی، انتظار می‌رود، دولت آینده به موضوع مرز و انسداد آن اهتمام خاصی داشته باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر