کد خبر: 83049 A

حجت الاسلام تقوی:

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان گفت: مردم در آزمون بزرگ و حساس انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری پیروز میدان بودند.

ایلنا: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان در سومین نشست مسئولان هیئت‌های مذهبی شهرستان دامغان ضمن قدردانی از حضور مردم در انتخابات افزود: باری دیگر اسلام و انقلاب اسلامی در برابر توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی بیمه شد و نشان دموکراسی و مردم سالاری خود را در سراسر جهان ثبت کرد.

به گزارش ایلنا از سمنان، حجت الاسلام مصطفی تقوی حماسه حضور ملت ایران در 24 خرداد را گواه روشنی دانست بر شایستگی‌های مردمی که حماسه‌های فراوانی را در طول تاریخ پر افتخار خود دارند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان اظهار داشت: آزمون بزرگ و حساس یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با سربلندی و سرافرازی، آنچنان که شایسته‌شان ملت ایران بوده برگزار شد و ملت پیروز این انتخابات شدند.

مصطفی تقوی در پایان خاطرنشان کرد: در واقع در این انتخابات حماسه سیاسی که مد نظر مقام معظم رهبری بود محقق شد و این پیروزی و حماسه سیاسی را به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و ملت شریف و ولایتمدار ایران اسلامی تبریک می‌گوییم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر