کد خبر: 83040 A

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان از ایجاد و راه‌اندازی 13 پایگاه تابستانی ویژه جوانان و نوجوانان خبر داد و گفت: در این پایگاه‌ها از 40 نفر مربی مجرب و توانمند استفاده می‌شود.

ایلنا: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان اظهار داشت برای 13 پایگاه تابستانی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در شهرستان دامغان از 40 نفر مربی مجرب و توانمند اعزامی از قم و روحانیان مستقر در این شهرستان استفاده می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان، حجت الاسلام مصطفی تقوی تصریح کرد: کلاس‌های قرآن شامل قصه های قرآنی، تفسیر و روان خوانی قرآن، احکام، تاریخ شناسی، اعتقادی و مشاوره از مهمترین کلاس‌های پیش بینی شده برای تامین اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در تابستان امسال است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دامغان با یادآوری اینکه امسال برای نخستین بار در کنار برنامه‌های اوقات فراغت جوانان و نوجوانان دامغانی کارگاه‌های آموزشی آشنایی با مشکلات مصرف سوء مواد مخدر و فوائد امر به معروف و نهی از منکر در قالب گفتمان دینی تشکیل می‌شود، خاطر نشان ساخت: دانش آموزان و جوانان نخبه و ممتاز از این کارگاه‌ها بهره خواهند برد.

اوقات فراغت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر