کد خبر: 53643 A

دستیار ویژه رئیس جمهوری خبر داد:

پیش بینی شده تا در حوزه‌های نفت،راه و شهرسازی و نیرو بیش از 200 طرح در سطح استان اجرا گردد که اغلب این طرحها در 6 ماهه اول سال 92 به بهره برداری خواهد رسید.

ایلنا - سمنان: دستیار ویژه رئیس جمهوری در طرح های مهر ماندگار استان سمنان با بیان ابن موضوع که تا به حال 1200 میلیارد تومان پروژه با عنوان طرح مهر ماندگار در سطح استان اجرا گردیده گفت: پیش بینی شده تا در سه حوزه‌ی نفت،راه و شهرسازی و نیرو بیش از 200 طرح در سطح استان اجرا گردد که اغلب این طرحها در 6 ماهه اول سال 92 به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا در سمنان، علی اكبر محرابیان در جمع مدیران دستگاه های اجرایی استان در استانداری سمنان گفت: مجموعه پروژه‌های مهرماندگار استان با توجه به بازدید انجام شده، از وضعیت نسبتأ مطلوبی برخوردار میباشند.

علی اکبر محرابیان افزود: دولت در بیش از 7 سال فعالیت خود طرح های بزرگی را تصویب و آغاز کرد که بعنوان مثال می توان از 900 طرح در قالب بیش از 1000 پروژه طرح مهر ماندگار در كشور نام برد که در حال حاضر در حال اجرا و پیگیری میباشد.

محرابیان با بیان این موضوع که در سال 91 با توجه به اینكه تزریق منابع كمتر بوده در بسیاری از حوزه‌ها راندمان و کیفیت اجرا افزایش چشمگیری داشت، بر مدیریت مناسب پروژه ها در سطح کشور تاکید کرد و گفت: میزان اعتبار، نشان دهنده‌ی كار صحیح و فراوان نیست بلكه استفاده از شیوه‌های مدیریتی مناسب، بكارگیری توان فنی و مهندسی و شیوه‌ی مدیریت منابع، كمك قابل ملاحظه‌ای در پیشرفت امور دارد.

محرابیان خاطر نشان كرد: منابع مورد نیاز جهت اجرای طرحهای مهر ماندگار در اسرع وقت تامین خواهد شد.

در ادامه استاندار سمنان نیز اجرای طرح های مهرماندگار را در حال حاضر، یکی از طرح های موفق و افتخارآفرین دولت دانست و افزود: در استان سمنان اخیرا 6 طرح بزرگ مهر ماندگار توسط رئیس جمهور افتتاح گردید و 15 طرح بزرگ دیگر نیز در اوایل سال 92 افتتاح خواهد شد.

همچنین در این جلسه میزان پیشرفت فیزیکی طرحهای مهر ماندگار استان مورد بررسی قرار گرفت و مشكلات موجود در این طرحها با حضور دستیار ویژه رئیس جمهور بررسی و برای رفع موانع و مشکلات موجود همفکری صورت گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر