کد خبر: 49998 A

امام جمعه مهدیشهر:

امام جمعه مهدیشهر با بیان این موضوع که بانوان ایران اسلامی باید درس ولایت‏مداری و ایثار را از حضرت فاطمه معصومه(س) بیاموزند وفات حضرت فاطمه معصومه(س) را به تمام شیعیان و دوستداران خاندان عصمت و طهارت (ع) تسلیت گفت.

ایلنا - سمنان: حجت ‏الاسلام محمد بارانی در جمع شماری از مردم و مسئولان شهرستان مهدیشهر وفات حضرت فاطمه معصومه(س) را به تمام شیعیان و دوستداران خاندان عصمت و طهارت (ع) تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام بارانی تصریح کرد: حضرت فاطمه معصومه(س) نه تنها برای ایران اسلامی بلکه برای همه مسلمانان در سراسر جهان مایه خیر و برکت هستند.

امام جمعه مهدیشهر اضافه کرد: آحاد جامعه اسلامی به خصوص بانوان باید از زندگی ایشان و عشق به ولایت که در ذره ذره وجود این بانوی گرامی اسلام موج می‏زد، درس بگیرند و در راستای پاسداشت این الگوی ارزنده فعالیت کنند.

بارانی همچنین توجه به اخلاق اسلامی را به ویژه در برهه کنونی یکی از مهم‏ترین نیازهای جامعه اسلامی و دینی ایران دانست و اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بارها در سخنان خود، مسئولان و مردم را به داشتن اخلاق سفارش کرده ‏اند.

امام جمعه مهدیشهر همچنین با اشاره به در پیش بودن هشتم اسفند، روز امور تربیتی و تربیت اسلامی خاطرنشان کرد: باید در این زمینه در جامعه بیش از گذشته فعالیت شود.

بارانی ادامه داد: آموزش و پرورش نیز باید به امور تربیتی و تربیت اسلامی در مدارس و کلاس‏های درس توجه بیشتری داشته باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر