کد خبر: 49956 A

مهندسان استان سمنان به مناسبت هفته مهندس، از خانواده معزز شهید مهندس حاج حسن شاطری تجلیل کردند.

ایلنا - سمنان: رئیس سازمان بسیج مهندسین استان سمنان به همراه جمعی از مهندسان بسیجی، به پاس زحمات سردار شهید حاج حسن شاطری از خانواده آن شهید تجلیل و لوح یادبودی را تقدیم خانوده آن شهید والامقام کردند.

به گزارش ایلنا، در متن این لوح یادبود آمده است:

تجلی اراده لایزال الهی در عالم تکوین، مجاهدان ثابت‌ قدمی را رقم زد که استوار بر آنچه با معبود پیمان بسته بودند، وفا کرده و از هرچه رنگ تعلق به غیر داشت، ‌سبکبال رهیده و مهر جاودانه سپهر عالم حقیقت گشتند.

همانان که دیدگان قلوبشان به نور شهود پروردگار روشن و در شادی وصولشان از صهبای یقین سرمست گردیده و ذخایر عالم بقا لقب گرفتند؛ خوشا سعادت لقای حبیب و گوارایشان باد.

اکنون که به لطف خداوند سبحان، افتخار پرورش و تقدیم شهیدی بزرگوار شامل حال شما گشته و کسوت پرافتخار «خانواده شهید» بر قامت پرصلابت شما نورافشانی می‌نماید، مراتب ارادت صادقانه و قلبی خویش را نثارتان کرده و بر نعمت الهی مصاحبت و همنشینی با شما که به حق چشم و چراغ این ملتید، مباهات می‌کنیم.

دعای خیر شما، همرزمان و رهروان شهدای گرانقدرمان ره توشه‌ای است ارزشمند در مسیر خدمت به نظام مقدس اسلامی و تلاش و مجاهدت در راه نیل به سعادت و پیشرفت.

با عنایت حضرت حجت ابن‌الحسن (عج) و تحت زعامت نایب صالحش رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در تمامی لحظات زندگی سرافراز و مؤید به تأییدات الهی باشید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر