کد خبر: 49938 A

مسئول سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان سمنان خبر داد:

مسئول سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان سمنان گفت: مهندسان ما در مناطق روستایی و عشایری حضور پیدا می‌کنند و در این راستا 850 پروانه کشاورزی در این مناطق مورد بهره‌برداری واقع شده است.

ایلنا - سمنان: مسئول سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان سمنان گفت: مهندسان ما در مناطق روستایی و عشایری حضور پیدا می‌کنند و در این راستا 850 پروانه کشاورزی در این مناطق مورد بهره‌برداری واقع شده است.

به گزارش ایلنا ایرج ذوالفقاری در دیدار با مدیران دستگاه‌های اجرایی و روسای نظامات مهندسی کارگروه های بسیج مهندسین که به مناسبت هفته مهندس در دفتر امام جمعه برگزار شد، اظهار داشت: در طرح توسعه کشاورزی مهندسین ما وارد عرصه شده‌اند و در این امر هم موفقیت‌هایی حاصل شده است و محوریت نگاه ما بر اساس تولیدملی و کار و سرمایه ایرانی بوده است.

وی افزود: سازمان نظام مهندسی کشاورزی در استان سمنان سال یک هزار و 380 تاسیس شد و در حال حاضر حدود دو هزار و400 عضو حقیقی و یکصد عضو حقوقی در سازمان عضویت دارند.

مسئول سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان سمنان بیان کرد: سیاست کلی این سازمان در جهت پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی در حوزه کشاورزی است و در جهت ایجاد اشتغال و ایجاد ارتباط با جامعه بهره‌بردار هم فعالیت‌هایی انجام داده‌ایم.

ذوالفقاری با اشاره به اینکه در اجرای اصل 44 قانون اساسی هم گام برداشته‌ایم، افزود: در سازمان نظام مهندسی تکریم ارباب رجوع  در اولویت بوده و همواره به این مساله توجه ویژه داشته‌ایم.

وی ادامه داد: صدور مجوزها و پروانه‌های تولیدی از وظایف سازمان نظام کشاورزی است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر