کد خبر: 49924 A

معاون دانشگاه امام صادق(ع):

معاون پژوهشی دانشگاه امام صادق(ع) با بیان اینکه اقتصاد دلیل یک درصد طلاق‌هاست، گفت: متاسفانه امروز پس ‏لرزه‏ های لیبرالیسم جنسی غرب به ایران هم رسیده است

ایلنا - سمنان: فائزه عظیم‌زاده‏ اردبیلی در جمع برگزارکنندگان یادواره 13 شهید زن استان سمنان اظهار کرد: دشمنان امروز القا می‌کنند که بزرگ‌ترین مشکل ایران اسلامی اقتصاد و گرانی بوده و آمار طلاق‌ها نیز بر همین اساس افزایش یافته است.

به گزارش ایلنا: وی تصریح کرد: واقعیت این بوده که فقط یک درصد طلاق‌ها بر اساس اصطکاک‌های اقتصادی زوجین است.

عظیم‌زاده ‏اردبیلی گفت: متأسفانه 34 درصد از این طلاق‌ها به واسطه عدم وفاداری، پای‏بندی، نداشتن تعهد، رعایت نکردن موازین عفاف و تقوا از سوی زن نسبت به مرد و مرد نسبت به زن است.

معاون پژوهشی دانشگاه امام صادق (ع) افزود: ازدواجی صورت گرفته ولی متأسفانه زن به دنبال عشقی دیگر و مرد نیز به همین صورت به دنبال عشق و دوستی دیگر است و این مسائل، آمار طلاق را افزایش می‏دهد.

وی تصریح کرد: متأسفانه این‏ها اثرات شوم و مخرب ماهواره‌ها و رسانه‌‌های غربی بوده که در بعضی از خانواده‌ها رخنه کرده است.

معاون پژوهشی دانشگاه امام صادق (ع) افزود: پدیده لیبرالیسم جنسی که غرب امروز با آن دست و پنجه نرم می‌کند، دستاورد همین آزادی مطلق است و متأسفانه باید گفت که پس‏ لرزه آن به جامعه ما نیز رسیده است؛ بنابراین باید دقیق‌تر به خانواده نگریسته شود.

عظیم‌زاده ‏اردبیلی گفت: عدم رعایت اخلاق و عفت در افراد جامعه و اجاره کردن چشم، گوش و فکر و در اختیار رسانه‌های غربی قرار گرفتن عامل خانمان برانداز خانواده‌‌هاست و موجبات فروپاشی کانون خانواده را فراهم می‌کند.

وی اظهار داشت: خانواده‏ محوری عامل استحکام نهاد خانواده است؛ همان‏طور که مقام معظم رهبری فرمودند کنار خانواده باشید و اوقات فراغت خود را با خانواده سپری کنید.

معاون پژوهشی دانشگاه امام صادق (ع) گفت: فرانسیس فوکوهاما، نظریه‌پرداز و تئورسین اندیشه‌های سیاسی غرب می‌گوید که شیعیان با دو مقوله انتظار فرج و عاشورا نگه داشته شده‌اند و این دو در واقع دو بال یک پرنده هستند و بدن این پرنده ولایت فقیه است؛ اگر می‌خواهید جامعه شیعه را تیرباران و منحرف کنید بدن این پرنده را نشانه بگیرید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر