کد خبر: 101110 A

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آرادان:

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آرادان از تولید 2540 تن فرآورده های دام و طیور در شهرستان در ماه گذشته خبر داد.

ایلنا: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آرادان از تولید 2540 تن فرآورده های دام و طیور در شهرستان در ماه گذشته خبر داد. وی گفت: این فرآورده‌ها شامل شیر ۹۰۰ تن، گوشت قرمز۷۱۰، گوشت سفید ۵۱۰و ۴۲۰ تن تخم مرغ صنعتی و بومی بوده است.

به گزارش ایلنا، مراد خادم افزود: در این مدت ۱۳مورد پروانه بهره برداری، پنج مورد جواز تاسیس، هفت مورد تمدید پروانه بهره برداری و سه مورد نیز تمدیدجواز تاسیس در حوزه دام وطیور از سوی مدیریت صادر شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آرادان در باره مهم‌ترین اقدامات انجام شده در حوزه تولیدات گیاهی گفت: مبارزه با آفت و امراض زراعی و باغی در سطح ۸۰۰ هکتار، مبارزه با علف‌های هرز مزارع و باغ‌ها در سطح۳۳۰ هکتار، انجام مبارزه بیولوژیک در سطح ۲۱۰ هکتار، توزیع ۱۵۰ تن انواع کود‌ها ی شیمیایی و توزیع ۱۸ دستگاه تراکتور و ادوات کشاورزی از مهم‌ترین اقدامات در این حوزه بوده است.

خادم بیان کرد: اجرای شش هکتار آبیاری تحت فشار با بیش از ۲۴۰ میلیون ریال اعتبار دولتی، صدور یک فقره جواز تاسیس صنایع غذایی و پیگیری کارهای مربوط به امور اراضی ازجمله پاسخ به استعلام‌ها، بازدید‌ها و بررسی پرونده‌های متقاضیان از دیگر اقدامات مدیریت در مرداد ماه بوده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر