کد خبر: 98853 A

معاون برنامه‌ریزی استانداری زنجان خبر داد:

معاون برنامه ریزی استانداری زنجان اعتبارات تملک داری سرمایه‌ای و ملی استان زنجان را 143 میلیارد و 178 میلیون تومان اعلام کرد.

ایلنا: معاون برنامه ریزی استانداری زنجان گفت: اعتبارات هزینه‌ای استان زنجان ۹۹۲ هزار و ۹۴۲ میلیون ریال است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، سعید عباسی معاون برنامه ریزی استانداری زنجان امروز در جلسه شورای برنامه ریزی استان زنجان اعتبارات تملک داریی سرمایه‌ای و ملی استان زنجان را ۱۴۳ میلیارد و ۱۷۸ میلیون تومان اعلام کرد و با تشریح اعتبارات پیش بینی شده در برنامه بودجه سال ۹۲ گفت: در همین راستا ۱۰ درصد اعتبارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به معاونت قرآن و عترت و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد هزینه اختصاص می‌یابد.

به گفته این مقام مسئول ۳۰۵ هزار میلیون ریال نیز به مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور تعلق می‌گیرد.

عباسی به اجرایی شدن ۷ طرح استان زنجان از محل اعتبارات ملی اشاره کرد و ادامه داد: آبرسانی به شهرستان‌های ابهر و خرمدره، ساخت ساختمان‌های سد تالوار، مشمپا، بلوبین، شبکه آبیاری و زهکشی سد تالوار و مطالعه تامین آب شرکت سهامی آب زنجان در این لیست قرار دارند.

معاون برنامه ریزی استانداری زنجان ادامه داد: در مجموع ۲۹ هزار و ۳۰۰ میلیون ریال نیز برای بقاع متبرکه استان از محل ماده ۱۲ قانون برنامه پنجم توسعه اختصاص یافته است.

وی به اعتبارات تملک داریی استان زنجان اشاره کرد و ادامه داد: سهم شهرستان‌های تابعه استان زنجان به ترتیب شهر زنجان ۳۸ میلیارد تومان، ابهر ۱۰ میلیارد تومان، خدابنده ۸ میلیارد تومان، طارم ۹ میلیارد تومان و ماهنشان ۸ میلیارد تومان است.

این مقام مسئول در پایان اعتبارات هزینه‌ای استان زنجان را نیز ۹۹۲ هزار و ۹۴۲ میلیون ریال اعلام کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر