کد خبر: 9150 A

معاون استانداری زنجان:

معاون امنیتی سیاسی استانداری با اشاره به اینکه مسئولین در حوزه مواد مخدر باید با انگیزه بیشتری فعالیت کنند، گفت: ارتباط مستقیم مسئولین با معتمدین محله کمک شایانی در شناسایی معتادین می کند.

ایلنا - زنجان: معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان با اشاره اهمیت مشارکت های مردمی برای مبارزه با مواد مخدر گفت: طرح محله محوری برای شناسایی آسیب های اجتماعی در جامعه مهم واساسی است.

به گزارش خبرنگار از زنجان، فیروز احمدی معاون سیاسی امنیتی استانداری در جلسه کمیته توسعه و مشارکت های مردمی مبارزه با مواد مخدردر استانداری گفت: طرح محله محوری طرح بسیار مناسب برای شناسایی معتادین و دیگر آسیب های اجتماعی در جامعه است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه خانواده ها باید از طرف مسئولین حمایت کافی شوند، خاطر نشان کرد: برنامه ها باید مردم جوش و به صورت کاربردی انجام شود.

معاون امنیتی سیاسی استانداری با بیان اینکه کارهای صورت گرفته در محله ها باید بعد از مدتی به اهالی محله تحویل داده شود، تصریح کرد: مسئولین پس از تحویل محله ها باید کارها را از دور رصد کنند.

وی در ادامه گفت: مبارزه با مواد مخدر وظیفه همگانی است و مردم برای ریشه کنی این معضل در جامعه باید تلاش کنند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه کارها در این زمینه با سرعت پیش رود، اذعان کرد: مسئولین مبارزه با مواد مخدر در این زمینه یک کار جهادی و انقلابی انجام می دهند.

احمدی با بیان اینکه کارها در این زمینه با هماهنگی و نظم دقیق صورت می گیرد، اذعان کرد: مسئولین باید از ظرفیت ها و مشارکت های مردمی بیشتر استفاده کنند.

این مقام مسئول در پایان گفت: شناسایی معتمدین محل توسط یک منبع اجتماعی است و از این گروه در موضوعات اجتماعی دیگر نیز می توان استفاده کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر