کد خبر: 83050 A

امام جمعه زنجان تاکید کرد:

امام جمعه زنجان عملکرد ستاد اقامه نماز استان زنجان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: تلاش مسئولان برای اقامه نماز در ادارات جدی‌تر شود.

ایلنا: امام جمعه زنجان گفت: نماز جماعت در اداراتی که مسئولان نسبت به اقامه نماز اول وقت و جماعت اهتمام می‌ورزند به شکل مطلوبتری برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، حجت الاسلام علی خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان امروز(29 خرداد) در جلسه ستاد اقامه نماز استان با اشاره به اینکه نماز تنها واجبی است که هیچگاه تعطیل نمی‌شود، گفت: تلاش برای نهادینه کردن فرهنگ اقامه نماز اول وقت نیز تعطیل نخواهد شد.

امام جمعه زنجان اقدامات ستاد اقامه نماز استان زنجان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: تلاش در راستای اقامه نماز در ادارات باید به جدیت دنبال شود.

نماینده ولی فقیه در استان با استناد به احادیث و روایات اهل بیت(ع) در خصوص اهمیت نماز افزود: مسئولان باید بستر لازم برای اقامه نماز در ادارات را فراهم سازند.

حجت الاسلام خاتمی اضافه کرد: نماز جماعت در اداراتی که مسئولان نسبت به اقامه نماز اول وقت و جماعت اهتمام می‌ورزند به شکل مطلوبتری برگزار می‌شود.

امام جمعه زنجان در پایان خاطرنشان ساخت: متاسفانه در دانشگاه‌ها توجه به اقامه نماز جماعت کمرنگ‌تر است که همت متولیان امر را می‌طلبد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر