کد خبر: 7926 A

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان تاکید کرد:

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به وجود مشکلات در جهت عدم تعریض این محور افزود: این محور یک محور اتصالی یک شهرستان به شهرستان دیگراست که باید در تعریض آن اقدامات مطلوب انجام گیرد.

زنجان ـ ایلنا: رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: برای تعریض این محور باید تیپ 216پیاده همکاری در این زمینه داشته باشد.

به گزارش خبر نگار ایلنا از زنجان، فریدون اصفهانیان رئیس شورای شهر زنجان در جلسه علنی این هفته شورای شهر زنجان با اشاره به ضرورت تعریض محور زنجان، طارم گفت: شهرداری زنجان زمینی با مساحت 800هکتاری در غرب شهرداده به تیپ 216پیاده داده است تا با انتقال پادگان تیپ 216 در ورودی محور زنجان طارم و همچنین برای برطرف کردن مشکلات در این راستا استفاده شود.

اصفهانیان با اشاره به افتتاح طرحهای هفته دفاع مقدس در استان زنجان، تالار باغ عروس را برای اولین بار در زنجان بی نظیر برشمردو افزود: این باغ منحصر بفرد در شهرزنجان ودر سطح کشور زنجان دومین استان برای احداث چنین مجموعه بوده است که در آینده باغ پرندگان نیز در این مجموعه راه اندازی می‌شود.

در ادامه این جلسه صادق کریمی یکی دیگر از اعضای شورای شهر زنجان با بیان اینکه ورودی جاده تهم از شهرک الهیه 4باند طراحی شده است در حالیکه فعلا به یک مجموعه سرگردان تبدیل شده است افزود: شهردای باید تدابیر لازم در راستای ساماندهی این منطقه داشته باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر