کد خبر: 7911 A

شهردار زنجان خبرداد:

شهردار زنجان، با اشاره به افزایش دوبرابری آسفالت معابر زنجان خبر از استفاده 70 هزارتنی آسفالت برای لکه گیری معابر شهر زنجان داد.

زنجان ـ ایلنا: شهردار زنجان با اشاره به اقدامات عمرانی در سطح شهر زنجان گفت:بودجه ی تامین آسفالت نیازمندی بازنگری واصلاح است.

حبیب ملایی یگانه در مصاحبه با خبرنگار ایلنا گفت: برای رفع نیازهای عمرانی شهر زنجان در زمینه تامین آسفالت معابر شهر زنجان با خریداری تجهیزات ویژه در این زمینه برای گرم نگهداشتن آسفالت در فصول سرد شاهد اقدامات مناسب بودیم.

یگانه با بیان اینکه دو دستگاه تجهیزات مدرن در زمینه آسفالت ریزی وروکش آسفالت مستقر در دو نقطه از شهر هستند افزود: این دو دستگاه ویژه آسفالت در دو نقطه خیابان منتهی به دانشگاه آزاد ودیگری در محدوده میدان بسیج تا پیچ گلشهر مستقر هستند.

شهردار زنجان در ادامه با اشاره به مشکلات شهرک الهیه گفت: در این شهرک با کمبود فضای سبز محله ای ومشکل فاضلاب زندان به کانال فاضلاب شهری مواجه هستیم که برای رفع این مشکل اقدامات مطلوب شروع شده است.

یگانه در ادامه با اشاره به روش های جدید برف روبی شهری افزود: در سالجاری برای فصول بارش برف نمک پاشی باآب داغ قبل از بارش برف با کیفیت مطلوب انجام داده خواهدشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر