کد خبر: 71281 A

مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان زنجان خبرداد:

مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان زنجان با اشاره به اقدامات و برنامه‌های مختلف انجام شده در حوزه هنری زنجان گفت: برگزاری چندین دوره کتابت آیات قرآنی و ادعیه و همچنین برگزاری دوره‌های تخصصی خوشنویسی از جمله این برنامه‌إها بوده است.

ایلنا: مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان زنجان گفت:، یازدهمین دوره نشست تخصصی خوشنویسان زنجان در سال 92 به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از زنجان، وحید اکبری، مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان زنجان، گفت: در این سلسله نشست‌ها آثار خوشنویسان زنجان توسط اساتید برجسته کشوری نقد و بررسی می شود.

وی افزود: این کارگاه یازدهمین دوره از سلسله نشست‌های تخصصی خوشنویسان زنجان است که با حضور سید حیدر موسوی، یکی از اساتید برجسته خوشنویسی کشور و جمعی از خوشنویسان زنجان برگزار شد.

اکبری ارتقاء سطح هنرمندان خوشنویس زنجان را از جمله مهم‌ترین اهداف برگزاری این سلسله نشست ها عنوان کرد و افزود: در این کارگاه آموزشی، سید حیدر موسوی شیوه‌ها و فنون سطرنویسی را مورد بررسی قرار گرفت.

وی در پایان یادآور شد: واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان زنجان در راستای ارتقاء سطح خوشنویسی در زنجان اقدام به برگزاری برنامه‌های مختلفی از جمله برپایی نمایشگاه‌های انفرادی و گروهی، برگزاری كارگاه‌های آموزشی، برگزاری چندین دوره کتابت آیات قرآنی و ادعیه و همچنین برگزاری دوره‌های تخصصی خوشنویسی کرده است.

یازدهمین نشست تخصصی خوشنویسان زنجان در سال 92 در محل سالن فرهنگ و هنر شهید آوینی حوزه هنری زنجان برگزار شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر