کد خبر: 4795 A

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان از آغاز زندگی 150 زوج مددجو با کمک کمیته امداد استان زنجان و به مناسبت دهه کرامت خبر داد.

زنجان ـ ایلنا: معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان از آغاز زندگی 150 زوج مددجو با کمک کمیته امداد استان زنجان و به مناسبت دهه کرامت خبر داد.

به گزارش ایلنا از زنجان، کمال حسنی با بیان مطلب فوق اظهار کرد: کمیته امداد استان زنجان در راستای توسعه و ترویج فرهنگ ازدواج آسان در بین زوج‌های جوان و خانواده‌های زیر پوشش این نهاد اقدام به پرداخت کمک هزینه ازدواج به آنها می‌کند.

وی تصریح کرد: کمیته امداد استان زنجان از محل مشارکت خیرین به مناسبت آغاز دهه کرامت اقدام به پرداخت کمک هزینه ازدواج برای 148 زوج با اختصاص سرانه 10 میلیون ریال به ازای هر زوج کرده است.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان در ادامه این گزارش با اشاره به بحث ازدواج مجد بانوان زیر پوشش کمیته امداد افزود: به لحاظ اهمیت این موضوع و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی این امر همواره مورد توجه کمیته امداد بوده و در همین راستا در سال گذشته 29 نفر با اعتبار بالغ بر 243 میلیون ریال در زمینه ازدواج مجدد مورد حمایت قرار گرفتند.

وی همچنین با اشاره به بحث پیگیری بحث ازدواج مجدد بانوان زیر پوشش کمیته امداد افزود: این بحث در سال جاری با توجه به ارائه بسته‌های حمایتی به اینگونه از افراد بیش از پیش مورد توجه قرار خواهد گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر