کد خبر: 4555 A

معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی کشور گفت:بانوان ورزشکار ناجا سال گذشته رتبه دوم را در رشته تیراندازی را به خود اختصاص دادند و در این راستا یک تیم ورزشکار بانوان در لیگ برتر و دسته لیگ در ناجا وجود دارد.

زنجان - ایلنا: معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی کشور گفت:بانوان ورزشکار ناجا سال گذشته رتبه دوم را در رشته تیراندازی را به خود اختصاص دادند و در این راستا یک تیم ورزشکار بانوان در لیگ برتر و دسته لیگ در ناجا وجود دارد.

سردار سعید شکری پور در گفتگو با خبرنگار ایلنا، ورزش را یک مقوله نشاط آور برای پرسنل ناجا اعلام کرد و افزود: کلیه پرنسل نیروی انتظامی درچهار برنامه ورزشی همگانی که روزانه انجام می شود،ورزشهای تخصصی، رزمی و قهرمانی فعالیت می کنند.

وی اظهار داشت:هدف از اجرای این ورزشها به صورت تخصصی اجرای ماموریت ها است که به جای استفاده از سلاح از حرکات ورزشی استفاده کنند و چیزی بیاموزند
.

معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی کشور گفت:جوانانی در خارج از ناجا قهرمانان ورزشی هستند که می توانند در پایگاه قهرمانی ناجا عضو باشند و یا سربازانی که دو سال در خدمت وظیفه هستند نیروی انتظامی این جوانان را در پایگاه قهرمانی ناجا جذب می کند تا در حوزه ورزش توسعه پیدا کنند.

سردار شکری پور تاکید کرد:در چند ماه گذشته 500 نفر از بانوان ناجا با رعایت موازین اسلامی در پنج رشته رزمی و غیر رزمی در مسابقات شرکت داشتند.

وی افزود: امسال برای اولین باردر هفته ناجا المپیک ورزشی برای ایثارگران و جانبازان در کشور برگزار می شود و در این مسابقات ورزشکاران در دو رشته مسابقه با ویلچر و دارت به رقابت می پردازند.

معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی کشور یاد آور شد:در کشور 230 قطع نخاعی در ناجا وجود دارد
.

سردار شکری پور در ادامه افزود:در راستای توسعه ورزش پرسنل نیروی انتظامی به خصوص برای جانبازان امسال تجهیزات ورزشی به نحو احسن در اختیار این ورزشکاران قرار می گیرد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر