کد خبر: 41666 A

رئیس سازمان حج و زیارت استان زنجان خبر داد:

رئیس سازمان حج و زیارت استان زنجان با اشاره به ثبت نام زائران از نیمه دوم بهمن ماه سالجاری گفت: 2 هزار و 432 زائر در قالب 10 کاروان به حج عمره مشرف می شوند.

زنجان ـ ایلنا: رئیس سازمان حج و زیارت استان زنجان گفت: بیمار شدن زائران از دغدغه‌های مسئولان حج و زیارت محسوب می‌شود.

به گزارش خبرنگارایلنا از زنجان، فرامرز بابایی رئیس سازمان حج و زیارت استان زنجان شب گذشته(8 بهمن) در جلسه بررسی مشکلات فرودگاه زنجان با اشاره به اینکه اولین پرواز از 19 بهمن آغاز خواهد شد، گفت: آخرین گروه از زائران نیز (24 اردیبهشت) سال آینده اعزام می شوند.

وی با اشاره به اینکه 2 هزار و 432 زائر در قالب 10 کاروان به حج عمره مشرف می شوند، یادآور شد: مرحله دوم ثبت نام زائران از نیمه دوم بهمن آغاز می شود.

این مقام مسئول به همزمانی پروازهای زنجان با استان کرمان اشاره کرد و یادآور شد: 2 پرواز فوق العاده نیز از تهران برای زائران در نظر گرفته شده است.

بابایی به زحمات و تلاش‌های فراوان انجام شده در فرودگاه زنجان برای راه‌اندازی پروازها اشاره کرد و گفت: زمانی می توان نتیجه این تلاش‌ها را ارزیابی کرد که مسافران احساس رضایت کنند.

وی به شرایط جوی فرودگاه زنجان در زمان اعزام زائران اشاره کرد و گفت: بیمار شدن زائران از دغدغه‌های مسئولان حج و زیارت محسوب می‌شود.

بابایی در خاتمه تاکید کرد: سالن ورودی فرودگاه زنجان باید هر چه زودتر آماده شود تا زائران دچار دردسر نشوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر