کد خبر: 41638 A

استاندار زنجان تاکید کرد:

استاندار زنجان با اشاره به توطئه دشمنان اسلام گفت: سخنان شفاف مقام معظم رهبری حجت را بر همه تمام کرده است و ما پیرو فرمایشات ایشان هستیم.

زنجان ـ ایلنا: استاندار زنجان گفت: مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رئوفی نژاد استاندار زنجان دیروز در جمع مردم شهر ارمغانخانه با اشاره به گذشت 34 سال از عمر انقلاب اسلامی گفت: این انقلاب با فراز و نشیب های فراوانی روبه رو شد که یکی از آن ها 8 سال دفاع مقدس بود که رزمندگان انقلاب جانانه در مقابل دنیای کفر مقاومت کردند.

وی به آثار و برکات انقلاب اسلامی در جهان اشاره کرد و گفت: این انقلاب به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده است و این کشورها با تاسی از انقلاب در مقابل دنیای استکبار ایستادگی کردند.

رئوفی نژاد به انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا اشاره کرد و ادامه داد: امروز ایران اسلامی با تمام توان در مقابل دشمنان ایستادگی کرده است و به دشمن ثابت کردیم که تحریم هاس سیاسی، فرهنگی و اقتصادی آنان کارساز نبوده و ما همواره پیروز میدان هستیم.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه هرچه داریم به برکت انقلاب اسلامی است ادامه داد: دنیای استکبار در کمین است و فتنه اخیر آنان انتخابات ریاست جمهوری است.

وی به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات اشاره کرد و یادآور شد: سخنان شفاف ایشان حجت را بر همه تمام کرده است و ما پیرو فرمایشات ایشان هستیم.

این مقام مسئول یادآور شد: مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر