کد خبر: 41637 A

استاندار زنجان:

استاندار زنجان با اشاره به ایثار وجانفشانی شهدای انقلاب اسلامی گفت: آرمان و اهداف شهدا تنها راه عزت و اقتدار است و باید همواره گوش به فرمان رهبری بود و در مسیر اسلام گام برداشت.

زنجان ـ ایلنا: استاندار زنجان گفت: نگاه دنیای اسلام به نظام جمهوری اسلامی است و ما به الگویی برای قیام های ضد استکباری تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رئوفی نژاد استاندار زنجان دیروز در دیدار با خانواده شهدای فرامرز و حسن افشاری در شهر ارمغانخانه گفت: به برکت نهضت انقلاب اسلامی و به برکت خون شهدا امروز طنین عزت و سربلندی و اقتدار حکومت اسلامی در دنیا پیچیده شده است.

مقام عالی استان اگر روزی که شهدا در میدان نبرد بر علیه رژیم بعثی حاضر شدند از امروز انقلاب و صادر شدن آن در جهان اسلام آگاه بودند، صدها بار جان خود را فدای این اسلام و انقلاب می کردند.

وی به بیداری اسلامی در جهان اشاره کرد و یادآور شد: ایثار و جان فشانی شهدا به خاطر انتقال اسلام به جهان بود که به لطف الهی محقق شده است.

رئوفی نژاد به برکات خون شهدا اشاره و اضافه کرد: امروز آثار و برکات خون شهدا در جهان اسلام جاری است.

وی با اشاره به اینکه اقتدار و عزت انقلاب اسلامی متاسی از وجود امام راحل و مقام معظم رهبری و ملت شریف است، خاطر نشان ساخت: در عصر حاضر انقلاب اسلامی پرچم دار اسلام در بین امت اسلامی است.

استاندار زنجان ادامه داد: نگاه دنیای اسلام به نظام جمهوری اسلامی است و ما به الگویی برای قیام های ضد استکباری تبدیل شده است.

به گفته رئوفی نژاد این بیرق جز در سایه ایثار و فداکاری خانواده شهدا و به برکت خون شهدا در جهان به استحضار درنیامده است.

وی در پایان با تاکید بر پیروی از راه شهدا افزود: آرمان و اهداف شهدا تنها راه عزت و اقتدار است و باید همواره گوش به فرمان رهبری بود و در مسیر اسلام گام برداشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر