کد خبر: 41631 A

معاون عمرانی استانداری زنجان خبر داد:

معاون عمرانی استاندار زنجان گفت: تیم مشترکی از معاونت حوزه برنامه ریزی و عمرانی استاندار نحوه تخصیص هزینه به پروژه های استان را کنترل و نظارت می کنند.

زنجان ـ ایلنا: معاون عمرانی استانداری زنجان گفت: استان زنجان در سال 89 رتبه 6 کشوری در عملکرد عمرانی استان ها را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، علی اکبر کریمی معاون عمرانی استانداری زنجان در جلسه شورای برنامه ریزی استانداری با اشاره به تشکیل تیمی جهت کنترل و نظارت بر فرایند هزینه کرد پروژه های استان گفت: طی بازدید از تمام پروژه ها که با حضور نماینده هر دستگاه انجام شد گزارش پیشرفت فیزیکی و هزینه کرد اعتبارات تهیه شده است.

به گفته کریمی از مجموع 650 پروژه ای که مورد بازدید قرار گرفت موردی از اجرای ضعیف و خیلی ضعیف گزارش نشده است.

وی با اشاره به وضعیت مطلوب برخی از این پروژه ها گفت: استان زنجان در سال 89 رتبه 6 کشوری در عملکرد عمرانی استان ها را کسب کرد.

این مقام مسئول به برخی از پروژه های عمرانی اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: تکمیل اردوگاه راهیان نور خرمشهر، تکمیل 24 خانه بهداشت روستایی، تکمیل ساختمان پرشکی قانونی، تکمیل چهار استخر در چهار شهرستان، احداث پایگاه های مقاومت بسیج و سالن های چند منظوره بحران از مهم ترین آن هاست که در دهه فجر امسال بیش از 500 پروژه عمران شهری و روستایی در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

در ادامه ابن جلسه مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان نیز با اشاره به اینکه در استان 747 روستای بالای 20 خانوار وجود دارد، گفت: از این تعداد در 40 روستا طرح هادی اجرا شده است.

حاجی زاده ادامه داد: 41 هزار و 976 روستای استان سنددار هستند که 56 درصد روستاهای استان زنجان را تشکیل می شود.

وی خاطرنشان ساخت: 45 هزار و 722 مسکن روستایی مقاوم سازی شده است و در حال حاضر 83 طرح هادی در دست اجراست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر