کد خبر: 33456 A

در راستای رضایتمندی شهروندان صورت می‌گیرد؛

شهرداری زنجان در راستای رضایتمندی شهروندان و بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر زنجان تخفیف 25 درصدی در عوارضات همه کاربری‌های مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و... ارائه می‌دهد.

زنجان ـ ایلنا: شهرداری زنجان اعلام کرده که هر متقاضی فقط می‌تواند از یک نوع تخفیف استفاده کند.

به گزارش ایلنا از زنجان، در این طرح همه عوارضات صدور پروانه‌های ساختمانی در کاربری‌های مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و... به استثنای عوارض یک پنجم سرقفلی مغازه‌ها، ارزش افزوده ناشی از تغییر کاربری پلاک، آماده سازی و حذف یا کسری پارکینگ به میزان 20 درصد تخفیف است که در صورت پرداخت آن به صورت یکجا این تخفیف به میزان 25 درصد محاسبه و وصول خواهد شد.

همچنین 30 درصد تخفیف برای ابقای بنا آرای قطعی شده کمیسیون ماده صد مربوط به واحدهای تجاری، مسکونی، اداری، صنعتی و... داده می‌شود که این تخفیفات مربوط به عوارض و شامل اصل جرائم ماده صد نیست.

ارائه 50 درصد تخفیف برای کلیه عوارض صدور پروانه در کاربری‌های مسکونی واقع در محدوده بافت فرسوده شهری در داخل تراکم و همچنین شرایط تخفیف ویژه مربوط به پروژه‌های مسکن مهر همانند سال گذشته فقط برای یکبار به قوت خود باقی است.

همچنین در راستای مساعدت به شهروندان در زمینه تعیین مهلت زمانی تا 20 اسفندماه سالجاری برای پرونده‌های موجود که دارای عوارض حذف پارکینگ در سال‌های قبل بوده‌اند و چنانچه نسبت به تسویه عوارض و جرائم مربوطه تا مهلت مقرر شده اقدام کنند با تعرفه‌های قبلی محاسبه و در غیر این صورت عوارض بر مبنای تعرفه‌های سال جدید خواهد بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر