کد خبر: 33249 A

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان خبرداد؛

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به شناسایی ودستگیری دو سارق زور گیر در زنجان گفت: این متهمان که طعمه های خودرا از مسافران برون شهری انتخاب می کردند به پنج فقره زور گیری اعتراف کردند.

زنجان ـ ایلنا: جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: شهروندان برای مسافرت حتما از وسایط نقلیه عمومی و،وسائط نقلیه آژانس های معتبر استفاده کرده ودر صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را با فوریت های پلیس 110 در میان بگذارند.

به گزارش ایلنا از زنجان، ‌سرهنگ مراد جعفری امروز سه شنبه(12دی) در تشریح جزئیات این خبر گفت: پرونده چند زور گیری از مسافران برون شهری به پلیس آگاهی واصل و اکیپ ویژه ای،‌ ماموررسیدگی به این پرونده ها شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان در ادامه خاطر نشان کرد: ماموران در تحقیقات خود دریافتند که دو مرد با یک دستگاه پیکان تحت عنوان مسافر کش در سه راهی بیجار مستقر و با انتخاب طعمه های خود تحت عنوان مسافر آنان را به حاشیه شهر منتقل وبا چاقو وقمه تهدید واموال و، وجوه نقد آنان را به سرقت می بردند.

سرهنگ جعفری تصریح کرد: با به دست آمدن این اطلاعات، دستگیری متهمان در درستور کار ماموران قرار گرفت.

این مقام مسئول بیان کرد: با پیگیری های صورت گرفته خودرومتهمان شناسایی ومشخص شد یکی از آنها سابقه دار بوده وقابل شناسایی هستند.

این مقام مسئول انتظامی خاطر نشان کرد: با شناسایی متهمان هردو در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر وبه پلیس آگاهی منتقل شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: در بازجویی های اولیه متهمان منکر هرگونه سرقت شدند که با ارائه دلایل ومدارک قانونی به دادسرا معرفی شدند.

سرهنگ جعفری در خاتمه به شهروندان ومسافران توصیه کرد و گفت: برای مسافرت حتما از وسایط نقلیه عمومی و، وسائط نقلیه آژانس های معتبر استفاده کرده و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را با فوریت های پلیس 110 در میان بگذارند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر