کد خبر: 32326 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: طی 9 ماه سال‌جاری 11 هزار و 537 فقره بازرسی از واحدهای صنفی استان زنجان صورت گرفته است.

زنجان ـ ایلنا: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: ارزش ریالی پرونده های متشكله بالغ بر 314 میلیارد ریال می باشد.

به گزارش خبرنگارایلنا از زنجان، علی معصومی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان ظهر امروز(9 دی) در جلسه تنظیم بازار استان از بازرسی 11 هزار و 537 واحد صنفی در استان خبر داد و گفت: در این مدت 404 تخلف كشف شده كه منجر به تشكیل 315 پرونده گردید.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در ادامه در خصوص شكایات مردمی صورت گرفته به ستاد خبری استان عنوان كرد: در 9 ماهه سال 297 مورد شكایت مردمی توسط ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان دریافت شده است.

وی با اشاره به اینكه 269 مورد از شكایات دریافتی به صورت تلفنی با شماره 124 بوده است، خاطرنشان كرد: 14 مورد كتبی و 14 مورد نیز به صورت حضوری ثبت شده است.

این مقام مسئول با بیان اینكه همه شكایت‌های دریافتی از مردم قابل پیگیری است، تصریح كرد: با برررسی های صورت گرفته 64 مورد از گزارشات واصله متخلف شناخته شدند كه پرونده آنها تشكیل و به تعزیرات حكومتی ارسال گردید.

وی با اشاره به اینكه 211 مورد از گزارشات دریافتی به ستاد خبری سازمان در زمینه گران‌فروشی بوده است، ادامه داد: 25گزارش نیز در زمینه عدم درج قیمت اعلام شده است.

معصومی یك مورد از شكایات مردمی ثبت شده در ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان را در زمینه اختفا و امتناع از عرضه كالا برشمرد و افزود: 22 مورد نیز در زمینه كم‌فروشی و تقلب بوده است.

رئیس سازمان صنعت،‌معدن و تجارت استان زنجان خاطر نشان ساخت: 266 مورد از گزارشات دریافتی در زمینه كالا و 31 مورد نیز در زمینه خدمات بوده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر