کد خبر: 32036 A

شهردار زنجان:

شهردار زنجان گفت: آذین بندی و برگزاری برنامه‌های دهه فجر شهرداری زنجان با رویکرد فرهنگی و اجتماعی و محله محوری است که باید نشاط مردم و عموم شهروندان را در پی داشته باشد.

زنجان ـ ایلنا: شهردار زنجان گفت: موفقیت یک مجموعه در تعامل و اتحاد و همسویی همکاران است.

به گزارش ایلنا از زنجان، حبیب یگانه در جلسه ستاد دهه فجر شهرداری زنجان با بیان اینکه شمارش معکوس برای پایان سال آغاز شده است، گفت: با توجه به محدودیت‌های مالی و فرصت اندک باقی مانده، پرداخت به موقع حق و حقوق پرسنلی مورد تاکید قرار گرفته و از هزینه‌های غیر ضرور اجتناب گردد.

وی به تخلفات ساختمانی اشاره کرد و افزود: در خصوص تخلفات ساختمانی مدیران مناطق با دقت بیشتری پیگیری کرده تا این تخلفات هر روز کاهش یابد.

شهردار زنجان همچنین با تاکید بر انجام فعالیت‌های مختلف عمرانی، خدماتی و فرهنگی گفت: اقدامات زیادی در حوزه‌های مختلف مجموعه شهرداری صورت می‌گیرد که باید به طرق مختلف و مناسب اطلاع رسانی شود.

وی به هماهنگی بین حوزه‌های مختلف مجموعه شهرداری تاکید کرد و ادامه داد: موفقیت یک مجموعه در تعامل و اتحاد و همسویی همکاران است.

یگانه همچنین به استفاده از تجربیات سایر شهرها در مدیریت شهری اشاره کرد و گفت: استفاده از تجربه دیگران کاهش هزینه‌ها و افزایش موفقیت را به دنبال دارد.

وی در ادامه به برگزاری مناسب برنامه‌های دهه فجر اشاره کرد و افزود: شهردار هر شهر در دهه فجر به عنوان رئیس کمیته فضاسازی و زیباسازی انتخاب شده است.

شهردار زنجان ادامه داد: بعد از چند سال دهه فجر امسال خارج از ماه‌های محرم و صفر است که می‌طلبد با آذین بندی و زیباسازی مناسب شهر، دهه فجر با شکوه‌تری داشته باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر