کد خبر: 32031 A

همزمان با گرامیداشت هفته حمل ونقل در استان زنجان؛

مسابقات فوتسال یادواره ی شهدای حمل و نقل جاده ای استان به مناسبت گرامیداشت هفته حمل و نقل با قهرمانی تیم فوتسال شرکت حمل و نقل کالسیمین ترابر(شهید علیمردان موحد) به کار خود پایان داد.

زنجان ـ‌ ایلنا: در دیدار فینال این رقابت ها که در مجموعه فرهنگی-ورزشی ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران زنجان، بین تیم های شرکت حمل و نقل بین المللی طلایه داران غدیر زنگان و شرکت حمل و نقل کالسیمین ترابر برگزار شد، کالسیمین ترابر در یک بازی هجومی و تماشایی با نتیجه 3 بر صفر حریف خود را از پیش رو برداشت و بر مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها تکیه زد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان،‌ محمد حسین جعفری سرپرست تیم شرکت حمل و نقل کالسیمین ترابر با اعلام این خبر گفت: این مسابقات با شرکت 8 تیم از شرکت های حمل و نقل جاده ای استان در دو گروه 4 تیمی مرتبط در حوزه حمل و نقل جاده ای استان برگزار شد که کالسیمین ترابر عنوان قهرمان این رقابت ها را به دست آورد.

به گفته وی، ترویج روحیه ورزش و ورزشکاری همکاران حمل و نقل جاده ای این شرکت همواره جزو سیاست های این شرکت بوده است.

در بازی فینال این رقابت ها فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال و رئیس هیات فوتبال استان، علی رحمتی مدیر کل حمل و نقل جاده ای استان، علی معصومی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان، اعضای هیات فوتبال استان و جمعی از پیشکسوتان فوتبال استان و اصحاب رسانه حضور داشتند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر