کد خبر: 22968 A

معاون اجرایی رئیس مجلس در زنجان خبر داد:

معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی از راه اندازی مرکز مبادلات ارزی در کشور خبر داد و گفت: این مرکز با همکاری سه قوه به منظور مبارزه با گرانی راه اندازی شد.

زنجانـ ایلنا: معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی در زنجان گفت: همواره تاکید مجلس شورای اسلامی بر تقدیم به موقع بودجه بوده و امسال هم تاکید بر همین امر است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان علی افراشته، معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی یک شنبه 5 آذر در حاشیه بازدید از مسجد حسینیه اعظم زنجان در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: راه اندازی مرکز مبادلات ارزی اولین اقدام مطلوب در مقابل همجه ‌های دشمنان بوده است.

افراشته با اشاره به اینکه این اقدام به همکاری سه قوه اتفاق افتاد، افزود: از جمله برنامه‌های مجلس در مقابله با موضوع گرانی تشکیل جلساتی با حضور وزیران در مجلس و به صورت غیرعلنی است و تلاش می‌شود گام‌های بلندی در این زمینه و در مقابله با هجمه‌های دشمنان برداشته شود.

این مقام مسئول از تأکید مجلس برای تقدیم به موقع بودجه خبر داد و گفت: همواره تاکید مجلس شورای اسلامی بر تقدیم به موقع بودجه بوده و امسال هم تاکید همین امر است.

وی ادامه داد: در جلسه‌ ای که این هفته با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد، نیز توصیه رئیس مجلس بر تقدیم به موقع بودجه بود و دولت نیز در تلاش است تا امسال بودجه زودتر از سال‌های گذشته به مجلس تقدیم شود.

معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به مطرح شدن اصلاح قانون انتخابات، افزود: این موضوع در کمیسیون مطرح شده و تلاش مجلس این است که اصلاح قانون انتخابات را انجام داده و برای تأیید به شورای نگهبان ارسال کند.

وی در ادامه با تاکید براینکه نمایندگان مجلس یکپارچه گوش به فرمان رهبری هستند، ابراز داشت: ممکن است اختلاف سلیقه در بین اعضای یک خانواده باشد، که نمی ‌توان ایرادی به آن وارد کرد.

افراشته با اشاره به اینکه نگاه مجلس به منظور کمک و پشتیبانی از دولت است، ادامه داد: این اقدام با پشتیبانی و هدایت‌های مقام معظم رهبری انجام می‌شود.

معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هم رئیس مجلس و هم نمایندگان مجلس توجه اساسی به فرمایشات مقام معظم رهبری دارند، ابراز داشت: حتی به اندازه انگشتان دست نیز مشاهده نشده که مقام معظم رهبری مطلبی را بیان کنند و مجلس تبعیت نکند، چرا که نمایندگان مجلس شورای اسلامی یکپارچه گوش به فرمان دستورات مقام معظم رهبری هستند.

وی با بیان اینکه تلاش مجلس در جامه عمل پوشاندن به فرمایشات مقام معظم رهبری است، اضافه کرد: تلاش مجلس مقابله با هجمه‌های استکبار جهانی با همکاری دولت و انجام برنامه‌ها برای استقرار کامل نظام اسلامی است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر